MC CORMİCK MC 115 VE CX 105

ARKADAŞLAR BİZİM KOMŞU MC CORMİCK ALMIŞ BENİM DAHA YENİ HABERİM OLDU 4 SENE ÖNCE 285S MOTORU WARDI ONU SATTI 40 MİLYARA 2005 DE 2005 MODEL MF 3085 ALDI 2007 DE TD95D ALDI SIFIR MF NİN ÜSTÜNE 29 MİLYAR WERMİŞTİ TD 95D BİR SENESİNİ DOLDURMADAN ONU WERMİŞ ÜZERİNEDE 29 MİLYAR WERİP MC115 ALMIŞ HERALDE BEN ÖLE DUYDUM YA MC115 YADA CX105 ALMIŞ
http://www.youtube.com/watch?v=IqgGqUpnEBk

: MC CORMİCK MC 115 VE CX 105

GÜzel paylaşım...Dayıda para varmış demmekki aradığı traktörü bulana kadar bütün markaları denemiş...Benim bi tanıdık sölemişti MC115 ' ler çok güzel çekiyor falan diye eğer öleyse dayı aradğı traktörü bulmuş demektir...

-ARKADASLAR MC GERCEKTEN KATI VE KONFORLU TRAKTOR ALAN KESIN MEMNUN KALIO BENIM TANIDIGIM KISILERIN HEPSI MEMNUN POYRAZLI ADAM POYRAZDA MC115 NIE ALMIS YAW ORDA BUYUK GELIR O MOTOR ONA UFAK BISI ALSAMISYA AMA MC CORMICK ALDIGI IYI OLMUS HAYIRLISI ARKADASLAR DIIKAT ETIYSENIZ CX85 VAR BIZIM KOMSUDA MOTOR 85HP AMA UC KADEMELI SANZIMAN VE SUPER KONFORLU BI KABIN VAR MOTORDA AYRICA COKTA KATI 85HPTE BENCE EN KONFORLU VE TFERUATLI ALINACAK TRAKTOR CX85

salih link=topic=558.msg3546#msg3546 date=1199681748' Alıntı:
-ARKADASLAR MC GERCEKTEN KATI VE KONFORLU TRAKTOR ALAN KESIN MEMNUN KALIO BENIM TANIDIGIM KISILERIN HEPSI MEMNUN POYRAZLI ADAM POYRAZDA MC115 NIE ALMIS YAW ORDA BUYUK GELIR O MOTOR ONA UFAK BISI ALSAMISYA AMA MC CORMICK ALDIGI IYI OLMUS HAYIRLISI ARKADASLAR DIIKAT ETIYSENIZ CX85 VAR BIZIM KOMSUDA MOTOR 85HP AMA UC KADEMELI SANZIMAN VE SUPER KONFORLU BI KABIN VAR MOTORDA AYRICA COKTA KATI 85HPTE BENCE EN KONFORLU VE TFERUATLI ALINACAK TRAKTOR CX85
SALİH BU MOTORU AZ YAKIYOR DİE ALMIŞ BEN YAKITINI BİLMİYORUM AYRICA BU MOTORU ALAN KİŞİ KÖYDE EN ÇOK ARAZİYİ EKİYOR ONDAN ALMIŞTIR

Bizim yan köyden bir tanıdıkta MC almış, babam öyle dedi. En belirgin özelliği yakıtı, sadece onun için bile bu motor alınır ayrıca konforu yanında hediye geliyor sana diyor bizim çiftçi tanıdık. Ama MC tipten kaybediyor, daha yakışıklı olabilirdi bence...

Video için sağol Salih...

güzel vidyo bizim buralarda McCormick hiç tutulmadı....Bizim ilçede 3 ya da 4 tane var galiba... MC 115 alan birisi var dedemlerin köyde arkası çok hafif geliyormuş. Tarlada çekmiyor diyor. Lastikleri hep kaçırıyormuş. Adam Almanya da yaşamış. Benim oğlan almış motoru benim haberim olsaydı Alman dan şaşmam CLAAS alırdım diyordu. Almanya da görmüş çok beğenmiş. Hem otomatik şanzıman, hem sessiz kabin, hem az yakıyor, hemde çok çekiyor diyor. Almanya da baya gezmiş çiftlikleri filan çok bilgisi var adamın hatta motoru biraz eskiteyim hemen değiştircem ARES alcam diyordu. Heralde bu yeni gelcek ARION lardan bi tane çeker kanımca....:D

Ynt: MC CORMİCK MC 115 VE CX 105

güzel vidyo bizim buralarda McCormick hiç tutulmadı....Bizim ilçede 3 ya da 4 tane var galiba... MC 115 alan birisi var dedemlerin köyde arkası çok hafif geliyormuş. Tarlada çekmiyor diyor. Lastikleri hep kaçırıyormuş. Adam Almanya da yaşamış. Benim oğlan almış motoru benim haberim olsaydı Alman dan şaşmam CLAAS alırdım diyordu. Almanya da görmüş çok beğenmiş. Hem otomatik şanzıman, hem sessiz kabin, hem az yakıyor, hemde çok çekiyor diyor. Almanya da baya gezmiş çiftlikleri filan çok bilgisi var adamın hatta motoru biraz eskiteyim hemen değiştircem ARES alcam diyordu. Heralde bu yeni gelcek ARION lardan bi tane çeker kanımca....

guzel yorum fakat anlattıkların pek dogru degıl gıbı
1bızım bolgede daha claas alan degıl adını bıle bılen yok mc cormick surda pıyasaya gırelı ne kadar oldu nerdeyse her yerde var claas ıse sılıvrı den baska yerde olmadıgını trakyalı arkadslardan duyuyoruz trakya dada claas marka trakor yokmus
2arkada cekmeme degıl arkadaslar bu motorun ılk cıkanlarında arkada arka agırlıklar yok ama 4 agırlık taktırdıgın zaman ne kacırma ne baska bısey cekmeme dıye bısey yok zaten alanların cogu yakıtından dolayı ve sundugu extra konfordan dolayı tercıh etmıstır
3bu traktorlerde 4 kademelı sanzıman var yanı bayılma oldugu anda tek parmakla tıklamak yeterlı

bu resımde mc115 ılk geldıgı zamanlar arkada agırlık yok ondede cantalarda eksıklık var cekıs cok ama arka agırlıklar tam olmadıgından bıraz kacırıyor

bu mc115 arka 4 agırlıgı tam agırlıgı 6 tonu geckın tam bı canavar

on agırlıklarıda tam

ayrıca bu soyledıklerınde cogu ezbere