Mccormick cx110 arka hidrolik

Arkadaşlar selam. Ben yeni traktör aldım arka hidrolik ile ilgili problem yaşıyorum. Mccormick cx110 . Hidroliği tam kaldırmıyor pulluğu yerden 30 cm kadar kaldırıyor daha yukarısı yok. Kutu içindeki hassas ayarlarıda yapıyoruz. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

226549120g0h.jpg Potansiyometre kutusunda ki Adsız.png bu düğmenin 11 de olduğundan emin olun. Düğme 11 de olmasına rağmen hidrolik tam kalkmıyorsa, potansiyometre kutusunda ki kırmızı renkli rakkam yazan ekranın 0 yazması lazım. 0 yazmıyorda 1 den 9 a kadar bir rakkam yazıyorsa hidrolik sistemde bir arıza olduğunu gösterir. O ekran 0 olmasına rağmen aynı problem devam ediyorsa hidrolik yağ seviyesi düşük olabilir veya hidrolik filtrenizde problem olabilir. Bunlarıda servisle çözebilirsiniz.

Teşekkürler çok açıklayıcı olmuş. Yalnız eski sahibi yağını be filtresini yeni değiştirdiğini söyledi hatta biz üzerine yağ ekledik ayrıca o rakam 0 da duruyo sürekli. Başka ne yapmamız gerekir

Teşekkürler çok açıklayıcı olmuş. Yalnız eski sahibi yağını be filtresini yeni değiştirdiğini söyledi hatta biz üzerine yağ ekledik ayrıca o rakam 0 da duruyo sürekli. Başka ne yapmamız gerekir

Rica ederim. Benim aklıma gelenler bunlar. Son olarak servise başvurmanız lazım. Yalnız özellikle mccormickten anlayan bir usta olsun! Mccormicklerin elektronik ve hidrolik sistemlerinden anlamayan bir usta anlamsız parça değişimleri çıkarabilir başınıza. Benim tavsiyem Ankara Polatlı da Mccormick eski servisi Yaşar usta (atak dizel). Şimdi Erkunt Polatlı yetkili servisi. Yurt dışında Mccormick servis eğitimini almış tüm sertifikaları mevcut yani a dan z ye traktörün sorunlarını anlıyor. Ayrıca traktörün yazılımı ve cihazı da elinde mevcut. Telefon numaralarını Erkuntun sitesinde yetkili servisler kısmından alabilirsiniz.

Rica ederim. Benim aklıma gelenler bunlar. Son olarak servise başvurmanız lazım. Yalnız özellikle mccormickten anlayan bir usta olsun! Mccormicklerin elektronik ve hidrolik sistemlerinden anlamayan bir usta anlamsız parça değişimleri çıkarabilir başınıza. Benim tavsiyem Ankara Polatlı da Mccormick eski servisi Yaşar usta (atak dizel). Şimdi Erkunt Polatlı yetkili servisi. Yurt dışında Mccormick servis eğitimini almış tüm sertifikaları mevcut yani a dan z ye traktörün sorunlarını anlıyor. Ayrıca traktörün yazılımı ve cihazı da elinde mevcut. Telefon numaralarını Erkuntun sitesinde yetkili servisler kısmından alabilirsiniz.
hocam traktör çankırıda orda servis yok. Bi iki yerden bilgi aldık bahsettiğiniz gibi anlamsız parça değişimlerine sevk eder gibi göründü onun için oynattırmadım verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket edicem polatlı servisiyle bahsettiğiniz ustayla konuşmakta fayda var gibi. Çok teşekkür ederim ilginize allah razı olsun.

hocam traktör çankırıda orda servis yok. Bi iki yerden bilgi aldık bahsettiğiniz gibi anlamsız parça değişimlerine sevk eder gibi göründü onun için oynattırmadım verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket edicem polatlı servisiyle bahsettiğiniz ustayla konuşmakta fayda var gibi. Çok teşekkür ederim ilginize allah razı olsun.

Hidrolik sisteminde sıkıntı yokmuş sıkıntı bizim pullukta. 5li 13 numara ünlü klasik pulluk kulanıyorduk profil pulluk kullanmamız gerekiyormuş cahillik işte kusura bakmayın meşgul ettik.

Kaldırma kapasitesi ne ise onu kaldırması lazım. Siz şimdi benim motor profil pulluktan başka puluk kaldirmiyormus mu diyorsunuz

Ben tam anlayamadım niye profil pulluk ?

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Murat0908