Motorine 55 kuruş indirim

evet bende shel harici mazot kullanmam, hatta geçmiş zaman başka akaryakıtın şirketinden aldım ama kullandım baktım iş yok hemen evdeki tanktan çektirdim yerine Shell döktürdüm, o derece fark var yani...

hepsi aynı yerden dağılıyor bir hikayedir, Shell in TÜPRAŞ daki depoları büyük iyi dinlendiriyor ve kaliteli ürün çıkarıyor, bunu Tüpraştan çalışıp emekli olmuş tanıdığımda söylemişti bana...

1585139817260.png

benzinin mazottan ucuz olduğu günleride görecekmişiz...

1ay sürdü sürmedi 7krş 10kurus ufak ufak gecirmeye basladılar bu gece 7 kurus zam yapılacakmıs bir hafta öncede aynı ufak bi zam yaptılar 55krs indirim yapın ben bi basın acıklamasında arada bi yere sıkıstırıp halka acıklayayım sonrasında siz ufak ufak giydirizsiniz oldu heral

Keşke bunu mazotu almadan önce sorsaydın, en kalitesiz en ucuz satıcıdan almışsın mazotu, ama korkma senin motor düz pompa bişey olmaz.soruna gelecek olursam, satıcıya güven sadece cevabı birde eski deneyimlerim.
Daha önceden de kullandığım yerden aldık bpet den aldık mesela personelin birisini tanıdığımız için abi mazotu o yüzden sorun yaşayacağımı zannetmiyorum bizim aldığımızda her yer 4500 ile 4600 arasındaydı farklı kişilere farklı yerlerden mazot aldık tatolden 4500 e alındı yine aynı gün