Motorine zam geliyor. İhtiyacı olan bugün alsın.

Az önce çiftçilik yapan bir arkadaşla konuştuk içine düştüğümüz durumu zamları falan sorumluları hariç herkese bağlayabiliyor acaba bu insanların gerçeği görmeleri için daha ne olması gerekiyor çok merak ediyorum
celladına aşık olmuşsa bir millet
ister ezan ister çan dinlet
itiraz etmiyorsa sürü gibi illet
müstehaktır ona her türlü zillet.
Ömer Hayyam

Türk milleti gariptir
Her bir lafı kaldırmaz
İ.ne dersin kızar da
S.kersin aldırmaz
[ Neyzen Tevfik ]
Gardasim gozunu sevdigim oyle bir yazi yazmisinki ne desem yanlis soz desem senin kalbini kiracagim uzulursun bilgi dolu mesajlarin var bilgeden faydalanmak lazim dogru soz desem kendime ırkıma karsi bu lafi kimseye soyletmek istemem kim bu neyzen teyfik bilmiyorum da kendi oyleyse sorun yok ama türk milleti serefine ve haysiyetine duskundur esirligi kabul etmez en yakin ornegi kuvayi milliye ruhu ha dersinki siyaseti anlamiyor elestirmiyor sorgulamiyor yorum yapariz ama adam direk kaymis bize

Gardasim gozunu sevdigim oyle bir yazi yazmisinki ne desem yanlis soz desem senin kalbini kiracagim uzulursun bilgi dolu mesajlarin var bilgeden faydalanmak lazim dogru soz desem kendime ırkıma karsi bu lafi kimseye soyletmek istemem kim bu neyzen teyfik bilmiyorum da kendi oyleyse sorun yok ama türk milleti serefine ve haysiyetine duskundur esirligi kabul etmez en yakin ornegi kuvayi milliye ruhu ha dersinki siyaseti anlamiyor elestirmiyor sorgulamiyor yorum yapariz ama adam direk kaymis bize

Teşekkür ederim gardaşım ...

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
17 + 13 kuruş zam Yetmez ama evet [emoji106] müstehak çiftçiye kimse kusura bakmasın 10 lira olsun binen binmeyen yapan yapmayan belli olsun batıp gidelim bu diyarlardan yoksa düzenin değiştiği yok düzülen hep emekçi çiftçiler

Yapacaksan tam zam yapacaksın tek seferde 30 kuruş zam yapsa totalde daha az artiş olacaktı
Adamlar zammı bile zamlayarak yapıyor helal olsun

• Beğen
Tepkiler: Emrah Aktaş