ne coronaymış

Annem kapmış biryerden,
durumu iyi,
bende merkezde aynı adreste kayıtlı olduğum için,köyde riskli kabul edildim,
şükür birşeyim yok,
birkaç güne önlem kalkar.
köyde sıkıldım valla.
Yusuf abi geçmiş olsun dıkkat et abı yınede çok arttı korona dikkat edelim herkese gelecek gıbı duruyor

Biz de böyle yönetenler olduğu sürece daha çok uğraşırız bu virüsle daha çok can kaybederiz.
Belediye koyduğu 10 bisiklet için açılış yapıyor güler misin ağlar mısın şu dönemde böyle bir şeye ne gerek var.
20200916_094928.jpg

Annem kapmış biryerden,
durumu iyi,
şükür birşeyim yok,
köyde sıkıldım valla.
Geçmiş olsun yusuf abi kısa zamanda atlatırsınız inşallah ailecek

Annem kapmış biryerden,
durumu iyi,
şükür birşeyim yok,
köyde sıkıldım valla.
Geçmiş olsun acil şifalar, bizim şef ( posta başı) hafif atlattı. 14 gün karantina şimdi durum iyi. Maske,mesafe,hijyen.calismaya devam

geçmiş olsun.
Rabbim tüm hastalara şifa versin.
Geçmiş olsun Yusuf Bey Allah acil şifalar versin şafii isminin hürmetine.
Geçmiş olsun , kimisi hafif atlatıyor, kimisi agır, gerçekten bıktık yani.acil şifalar cumlemize
Yusuf abi geçmiş olsun dıkkat et abı yınede çok arttı korona dikkat edelim herkese gelecek gıbı duruyor
Geçmiş olsun inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur
Çok geçmiş olsun
Biz de böyle yönetenler olduğu sürece daha çok uğraşırız bu virüsle daha çok can kaybederiz.
Belediye koyduğu 10 bisiklet için açılış yapıyor güler misin ağlar mısın şu dönemde böyle bir şeye ne gerek var. Ekli dosyayı görüntüle 52433
Geçmiş olsun yusuf abi kısa zamanda atlatırsınız inşallah ailecek
Geçmiş olsun a

bi.Acil şifalar
Geçmiş olsun acil şifalar, bizim şef ( posta başı) hafif atlattı. 14 gün karantina şimdi durum iyi. Maske,mesafe,hijyen.calismaya devam
sağolun beyler,

Allah hepinizi korusun. varolun.

hocam turistikbölgelerde heryer açık maluk kapatıcaklar heryeri kapatsınlar iç bölgelerde kapatıp oıralarda açık olunca bitecekmiymişbu korona
Bakanlar para kazansınlar miilieğitim bakanının okulları sağlık bakanının hastaneleri turizm bakanının hotelleri bir dolsun para taşssın hazinede para yok kopruler yollar hastaneler havaalalanları kara delik olmuş kurumlarıda sattılar gelirde yok bugün gardiyanlara yszı gelmiş 20 ile 40 arası kapancakmış eve ne kadar doğru bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca

Doktorlar hemsireler istifalar sürüyor aetık bıktılar mealek hastaloğı sayılmadığı için aldıkları 3 kuruş yıllarcs oku aile hekimleri çalışmadıkları gün kesiliyormuş adam sana bakarmı atar başından canını yoldamı buldu işler daha çok karışacak ankarada günlük 5000 tabibler odasının açıklaması. İstanbulda bir hastanede testler %70 pozitif çıkmış bakanlık doğru söylemediği sürece yandık

geçmiş olsun abi sen bize bu foruma lazımsın
Çok geçmiş olsun. Allah tüm hastalara şifalar versin. Bizim yan komşular doktor kontrolüne giderken bindikleri otobüste evde olması gereken koronalı hasta cıkmıs şimdi onlarda karantinada. Yaşlarıda var kronik hastalıklarıda. Allah yardımcımız olsun.
teşekkürler beyler,
eksik olmayın,
yarın inşallah karantinam kalkıyor,
şükür bulaşmadan atlattık.

Allah sizi korusun.