New Hollad TD110D Bluemaster mi? Case Ih JX110 Maxpro mu?

Arkadaslar ikisi arasinda kararsin kaliyorum. Bilginiz varsa yada sahibiyseniz motor ve şanzuman hakkinda yorumlarinizi rica edebilirmiyim sizden? Şimdiden tesekkurler.

İkiside aynı,sadece gorunuş farkı var.bu yuzden alırken bolgenizdeki servis ağına dikkat etmeniz daha dikkatli olur.şöyle bi durumda var,bazı servis ağları merkezi depo statusunde hizmet veriyor.eğer oyle bi servis yapısı varsa ona yonelebilirsinz

Caseden fiyat almadik daha. Liste fiyati 126 binden indi. Ayrica elinde 2015 model kalan 2 tane 110luk var. Eger satilmazsa mart nisan ayina yakin kampanya yapiyorlar. Onu bekliyoruz. Servis olarak new holland in 3 uncu servisi acilacak edirneye. Casenin servisi yok. Bende new holland tercih ettimde casenin tek farki surungen vites olmasi. Banada o vites gerekli degil. Bugday aycicegi ekiyorum zaten kuru tarimda gereksiz o vites.

Güzel fiyatvermişler. Biz iki yılda bir traktör yenilediğimiz için bölgede reklam amaçlı geliş fiyatına yakın alıyoruz 110 bin bayiye gelişi dediler ne kadar doğrudur bilmiyorum.
Elimizde 80-66 98 model iceco motorlu 4800 saatte 4x4 traktor var. Fiyat olarak cok dusuk yani 50bin saydilar o yuzden beklemedeyiz bizde. Bizim traktorun ustune 50bin isteseler hemen alicaz.

Elimizde 80-66 98 model iceco motorlu 4800 saatte 4x4 traktor var. Fiyat olarak cok dusuk yani 50bin saydilar o yuzden beklemedeyiz bizde. Bizim traktorun ustune 50bin isteseler hemen alicaz.

3000 saat üzeri traktör artık kimse almadığı için fiyatlar genel olarak düştü. eskiye masraf etmektense yeniye kredi öderim diyerek herkes sıfır alma taraftarı. normalde 50 bile saymazlar yenileme olmasa.