• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

New Holland TT55 çiftli damper valfi sayısını 4'e yükseltmek.

iyi günler arkadaşlar 2017 model tt55b traktörümüz de 2 adet olan damper valf çıkışını orta kola bağladık römork taktığımız zaman sıkıntı oluyor 4 çıkış yapmak için servise uğradım 1800tl fiyat söyledi internet üzerinde çok farklı ürünler var nereden alabiliriz hangi marka almalıyız kendimiz yapabilir miyiz. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
IMG_3446.JPG

Hema mv045 çift sürgülü valf alacaksınız... TT de hema mv045 tek sürgülü valf var... 1800 tl çok pahalı... 500 600 tl fiyatı var dediğiniz valfin... Hidrolikçide bulabilirsiniz...

Mevcut sistem bu ürünün teklisi...Bu valf tek çift etkili dönüşümlü dür... Kollu olduğuna bakmayın traktörünüzde mekanik kol kumandalıdır... Kendiniz yapabilirsiniz...

Ekli dosyalar

Oktay bey bilgilendirmeniz için öncelikle çok teşekkür ederim gaziantepte bulamadım hema endistrüyü aradım bugün kapalı yarın tekrar arayacağım oradan temin edebilirsem oradan alacağım boruları ve kolu servise soracağım iyi günler.

Oktay bey bilgilendirmeniz için öncelikle çok teşekkür ederim gaziantepte bulamadım hema endistrüyü aradım bugün kapalı yarın tekrar arayacağım oradan temin edebilirsem oradan alacağım boruları ve kolu servise soracağım iyi günler.
Konya da benim hidrolikçim var hema bayisi...Hema firmasıyla muhatap olmaya gerek yok... Bana özelden yazın size gereken firmayı söylerim...

Orjinalini yaptırmak lazım. Bizde de tt55 2018 var. Bizde hidrolik orta kol için iki çıkış yaptırmak istedik ama. Merkezin değişmesi lazım en iyisi servise yaptır. Biraz bahşire yap daha ucuza yaptırmaya çalış.

Geçen bir başlık vardı Kaan hidrolik rezaleti diye aman dikkat efe hidrolik ile kaan hidrolik aynı firma.

En iyisi servise yaptırın orjinal iyidir her zaman bir sıkıntı çıkarsa muhatap olacağınız kişi servis olur en azından

Bu avs...icatının orjinalini öneriyorum zaten cnh kutusuna girince fiyatı iki kat artıyor aynı ürünü başka yerden tedarik etsin değişecek parça nh ye özel ürün değil evrensel hidrolik valf...

Öncelikle Oktay.tr arkadaşa çok teşekür ederim yardımlarından dolayı valfı hema orjinal parça kullandım servisten aldığım 4’lü bağlantı parçası ve bağlantı borusunun biri uymadı tornacıda yaptırdım 800 tl civarı bir masrafım oldu servis 1800 tl istemişti. 450 tl valf 350 tl civarıda bağlantı aksamlarına gitti.

Ekli dosyalar

Öncelikle Oktay.tr arkadaşa çok teşekür ederim yardımlarından dolayı valfı hema orjinal parça kullandım servisten aldığım 4’lü bağlantı parçası ve bağlantı borusunun biri uymadı tornacıda yaptırdım 800 tl civarı bir masrafım oldu servis 1800 tl istemişti. 450 tl valf 350 tl civarıda bağlantı aksamlarına gitti.
Galiba suan ttb serileri 4 çıkış geliyor

Valf kol konum kilitlemeli sanırım orjinaldan daha orjinal 👌... Umarım çıkan parça duruyordur...
Oktay bey konum kilitlemeli olduğunu nereden anladınız? Bizim tt50 traktörde tek sürgü 2 çıkış var bizim için yeterli ama konum kilitleme sanırım yok orjinal hema tek sürgülü. Bu ürünü konum kilitlemeli olarak sanayide ayarlatabilir miyiz yoksa arkadaşın yaptığı gibi yenisini mi alıp takmamız lazım?

Üst Alt