• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

New Holland TT55 çiftli damper valfi sayısını 4'e yükseltmek.

edasdemir

Yeni Üye
iyi günler arkadaşlar 2017 model tt55b traktörümüz de 2 adet olan damper valf çıkışını orta kola bağladık römork taktığımız zaman sıkıntı oluyor 4 çıkış yapmak için servise uğradım 1800tl fiyat söyledi internet üzerinde çok farklı ürünler var nereden alabiliriz hangi marka almalıyız kendimiz yapabilir miyiz. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
IMG_3446.JPG

oktay.tr

Aktif Üye
Hema mv045 çift sürgülü valf alacaksınız... TT de hema mv045 tek sürgülü valf var... 1800 tl çok pahalı... 500 600 tl fiyatı var dediğiniz valfin... Hidrolikçide bulabilirsiniz...

oktay.tr

Aktif Üye
Mevcut sistem bu ürünün teklisi...Bu valf tek çift etkili dönüşümlü dür... Kollu olduğuna bakmayın traktörünüzde mekanik kol kumandalıdır... Kendiniz yapabilirsiniz...

Ekli dosyalar

edasdemir

Yeni Üye
Oktay bey bilgilendirmeniz için öncelikle çok teşekkür ederim gaziantepte bulamadım hema endistrüyü aradım bugün kapalı yarın tekrar arayacağım oradan temin edebilirsem oradan alacağım boruları ve kolu servise soracağım iyi günler.

oktay.tr

Aktif Üye
Oktay bey bilgilendirmeniz için öncelikle çok teşekkür ederim gaziantepte bulamadım hema endistrüyü aradım bugün kapalı yarın tekrar arayacağım oradan temin edebilirsem oradan alacağım boruları ve kolu servise soracağım iyi günler.
Konya da benim hidrolikçim var hema bayisi...Hema firmasıyla muhatap olmaya gerek yok... Bana özelden yazın size gereken firmayı söylerim...

Hazar Aydın

Yeni Üye
Orjinalini yaptırmak lazım. Bizde de tt55 2018 var. Bizde hidrolik orta kol için iki çıkış yaptırmak istedik ama. Merkezin değişmesi lazım en iyisi servise yaptır. Biraz bahşire yap daha ucuza yaptırmaya çalış.

aress

Yeni Üye
Geçen bir başlık vardı Kaan hidrolik rezaleti diye aman dikkat efe hidrolik ile kaan hidrolik aynı firma.

mahmutünaldı

Trakkolik Üye
En iyisi servise yaptırın orjinal iyidir her zaman bir sıkıntı çıkarsa muhatap olacağınız kişi servis olur en azından

oktay.tr

Aktif Üye
Bu avs...icatının orjinalini öneriyorum zaten cnh kutusuna girince fiyatı iki kat artıyor aynı ürünü başka yerden tedarik etsin değişecek parça nh ye özel ürün değil evrensel hidrolik valf...

Üst Alt