Newholland Kullanıcılarının Muhabbet Köşesi

Ynt: Newholland Kullanıcılarının Muhabbet Köşesi

Sa arkadaşlar 3 gün önce bayiden sıfır tt65 aldım bu traktörü daha önce hiç kullanmadım same deutz a baktım ilk önce ama sonra kararim tt65 oldu kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: manisali4528

Tekin55 link=topic=62261.msg1028944#msg1028944 date=1445636908' Alıntı:
Sa arkadaşlar 3 gün önce bayiden sıfır tt65 aldım bu traktörü daha önce hiç kullanmadım same deutz a baktım ilk önce ama sonra kararim tt65 oldu kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum
Güle güle kullanın,bende almayı düşünüyorum.Acaba fiyatı nasıl.

ramazanpullu link=topic=62261.msg713360#msg713360 date=1362438648' Alıntı:
Biz Massey gibi içimiz boş olduğu için çok gürültü çıkarmadık, her çıkan ses dolu doluydu. Çok iyi olduğumuzu anlayıp koltuklarımız kabardığında Sidewinder II ' nin kolçağına koyduk kolumuzu. Çok mutlu olup ayaklarımız yerden kesildiğinde yere basmak için Erkunt gibi fazlaca ağırlığa ihtiyacımız olmadı hiç. Tümosan gibi sesi çıkmasa da turbolarımız hep çalıştı içten içe. Kubota gibi dar alanlardan dönemesek de geniş alanlara yayıldık, meydanlar bizim oldu hep... Case gibi ek subaplarımız olmadı belki ama yokuş yukarı tokatladık rakiplerimizi göstere göstere, kaybolup gittiler dikiz aynalarında... Tasarruf edemesek de zarar etmedik hiç, yeteri kadar yaktı traktörlerimiz. ' Çekmezse ta burada bırakır giderim ' dedik hiç düşünmeden. Ya çeker ya koparır dedik anlamayanlara ama bizimkiler çekmez demedik. her çıkmazda bir yol bulduk hep. Hayatın en karanlık anlarında New Holland ' ın farları tek yol gösterici oldu bize. Mavi gözlü bir sevgilimiz olmadı belki ama masmavi bir sevda bulduk kendimize... Şimdi bırak bu işleri diyenlere tek cevabımız var. Bu markaya gönül verdik biz, bitmez bu sevda...
(fece den alıntıdır)
ne iiçli yazmış adam yav utanmasam ağlayıp traktöre sarılacam

maygun10 link=topic=62261.msg1029665#msg1029665 date=1445849964' Alıntı:
Güle güle kullanın,bende almayı düşünüyorum.Acaba fiyatı nasıl.
valla daha yeni aldık ama çok rahat bikere onu söyliyim servis çok ilgili nasipse 5 10 güne tarlaya sokacaz yazarım burdan şu an için memnunum ☺

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Arkadaslar T480s 4×4 var bende bide td100d T480s in bahçeye ilaç atarken onu hafif kalkıyor ben bu durumdan rahatsız oluyorum gasterim 600 lt one korumalık yaptırsam donuslerde sıkıntı çıkiyo on tekerleklere ağırlık takma şansım varmı taksam bu sorun olurmu

Cevap: Ynt: Newholland Kullanıcılarının Muhabbet Köşesi

Ben kullaniyorum T480s 4×4 sadece onu biraz hafif bide shutle dikkatli kullanmak lazım ama 48 hp güce göre çok iyi kuyruk milide iyi

Arkadaşlar merhaba bende 2004 model kiremit rengi 60 56 var Ben buna tente taktırmak istiyorum elimde 2006 model den çıkma siyah boyalı bir tane var Ben bunu nasıl kiremit rengine boyayabilirim boyası orjinal boya gibi sağlam olması lazım