NEWHOLLAND TDD SERİSİ MOTOR BİLGİLERİ HAKKINDA ?

Ynt: NEWHOLLAND TDD SERİSİ MOTOR BİLGİLERİ HAKKINDA ?

yerli seri ile avrupayı, ve kendinizi nede traktörlerinizi kıyaslamayın. örn: yuanistanda pamuğa destek 1 tl iken bizim burda 46 krş. orda çiftçilik yapanlar mazotu bizim burdakinin yarı fiyatına alıyorysa, bilinki onlar daha farklı şekilde iş yapıyorlar, daha farklı şekilde kazanç sağlıyorlar. almanya ile kendimizi bence hiç kıyaslamayalım. admalar çocuk başına para alıyor. sen ektiğin ürünün karşılığını 1 sene sonra alıyon... evet nh nin yerli serileiri gerçekten çok b*ktan bişey, ama türkiyedeki çiftçilik ve kazanç çokmu iyi sanki? kim bağlıyacakmış,avrupa traktöre okadar parayı. evet yenilik istiyoruz ama avrupa traktörleride her çiftçi alamıyor. ben t5060 kullnamaya başlayınca td serinden çok daha rahat olduğunu ve konforlu olduğunu gördüm. ama hiç bizaman türk traktör avrupa kadar rahatlık konfor vermedi. td sersinin motoru iveco motordur.

Bu Konu Hakkinda Adem Abinin(insertend) Paylaşmış Oldugu Bir Konu Vardi, Özellikle Motor Gücü Ve Tork Eğrisi Hakkinda... Onun Iletilerinden Bakabilirsin Yavuz Abi... ben Suan Mobilden Girdigim Icin Bakmam, Link Vermem Uzun Sürer... NH ve CASE ' in Kullandığı Motorlar FPT(fiat power train) Motorlardir, Iveco ' nun Devamı Diyebiliriz Bu Firmaya, Fiat Satın Aldığı Icin Isim Değişikliği Olmuştur... Bu Motorlarin Türkiye ' de Üretilen CNH Ürünlerinde Kullanılanlari da TTF Diye Geçiyor, Bu Da Türk Traktör Fabrikasi Demek ;)

ARKADAŞLARIM T480 DE BEN KENDİM ŞAHSEN ALDIM ÇİFTÇEKERİNİ MOTORU TİER 3 TAM SEKROMENÇLİ ŞANZIMAN ASLA VİTES GEÇİŞLERİNDE ÇAYIRDAMA YOK TURBO VE İNTERCOOLER YOK AMA TAHMİNİME GÖRE İLERDE KOYARLAR MOTORUN SESSİZ ÇALIŞMASI İÇİN AYRICA BİR SUSTURUCU TAKILMIŞ 8 İLERİ 8 GERİ MEVCUTT DURUMDA 4 SİLİNDİR SİLİNDİR HACMİ 2.9 BENİM TRAKTÖR ŞUAN 80 SAATTE GEÇEN GÜZ NADASA GİTTİK 4 LÜ 9 İNÇ ÜNLÜ PULLUĞU ÇEKMİCEM DEMİYOR TRAKTÖR AÇILINCA YANİİ 500 SAATİ GEÇİNCE 4LÜ 10 İNÇ TAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM TRAKTÖR GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL TAVSİYE EDİYORUM :8 :8 :8 :8 :8 :8

cesur631 link=topic=55316.msg592327#msg592327 date=1336671480' Alıntı:
ARKADAŞLARIM T480 DE BEN KENDİM ŞAHSEN ALDIM ÇİFTÇEKERİNİ MOTORU TİER 3 TAM SEKROMENÇLİ ŞANZIMAN ASLA VİTES GEÇİŞLERİNDE ÇAYIRDAMA YOK TURBO VE İNTERCOOLER YOK AMA TAHMİNİME GÖRE İLERDE KOYARLAR MOTORUN SESSİZ ÇALIŞMASI İÇİN AYRICA BİR SUSTURUCU TAKILMIŞ 8 İLERİ 8 GERİ MEVCUTT DURUMDA 4 SİLİNDİR SİLİNDİR HACMİ 2.9 BENİM TRAKTÖR ŞUAN 80 SAATTE GEÇEN GÜZ NADASA GİTTİK 4 LÜ 9 İNÇ ÜNLÜ PULLUĞU ÇEKMİCEM DEMİYOR TRAKTÖR AÇILINCA YANİİ 500 SAATİ GEÇİNCE 4LÜ 10 İNÇ TAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM TRAKTÖR GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL TAVSİYE EDİYORUM :8 :8 :8 :8 :8 :8
silindir hacmı 2.2 abıcım hayırlı uğurlu olsun motorun guleeeeee gule bın

HER ŞEYİ İYİ GÜZEL DE AŞIRI DERECEDE ARIZA YAPIYOR DİYE DUYUYORUM TANIDIKLARDAN. BEN DE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT ARIZADAN KORKMUŞ VAZİYETTTEYİM BU KONUDA NE DİYORSUNUZ

SALİH25 link=topic=55316.msg602684#msg602684 date=1338575329' Alıntı:
HER ŞEYİ İYİ GÜZEL DE AŞIRI DERECEDE ARIZA YAPIYOR DİYE DUYUYORUM TANIDIKLARDAN. BEN DE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT ARIZADAN KORKMUŞ VAZİYETTTEYİM BU KONUDA NE DİYORSUNUZ
SmhGwz link=topic=55316.msg592604#msg592604 date=1336714479' Alıntı:
Tm Tm beyler sakin..
Şu büyük font yazmak yasak!..

Olaya başka bir açıdan bakacak olursak, her hangi bir traktör markası, mercedes veya volvo motor kullanmış olsa yine gizleme ihtiyacı duyarmı? bence tam tersi özellikle vurgular ve öne çıkarır.

R.çiftçi link=topic=55316.msg602788#msg602788 date=1338586320' Alıntı:
Olaya başka bir açıdan bakacak olursak, her hangi bir traktör markası, mercedes veya volvo motor kullanmış olsa yine gizleme ihtiyacı duyarmı? bence tam tersi özellikle vurgular ve öne çıkarır.
çok doğru söylüyorsun .........