parasız pazara, valtrasiz tarlaya gidilmez.!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: parasız pazara, valtrasiz tarlaya gidilmez.!!

hay Allah ben yarın şimdi nasıl gideceğim tarlaya :S MF var olmaz, Same var, oda olmuyor, Kubato ile hiç olmaz, amcamın Deutz alsam oda olmuyor bils-*-
eee köyde Valtra kullananda yok duva*-*0 neepcas şimdi. uyy-*s zuha-*-s zuha-*-s

bartu link=topic=52011.msg530681#msg530681 date=1328638790' Alıntı:
hay Allah ben yarın şimdi nasıl gideceğim tarlaya :S MF var olmaz, Same var, oda olmuyor, Kubato ile hiç olmaz, amcamın Deutz alsam oda olmuyor bils-*-
eee köyde Valtra kullananda yok duva*-*0 neepcas şimdi. uyy-*s zuha-*-s zuha-*-s
Kubo cebinden 10 valtra çıkarır abi bakma sen arkana bakma yolun açık olsun tarlaya giderkene :D alk-*s

bartu link=topic=52011.msg530681#msg530681 date=1328638790' Alıntı:
köyce birleşip bi valyra alıp tarlalara servis yapılcak başka yol yok abi zuha-*-s ;D şaka bi yana arkadaş yanlışlıkla açtı konuyu galiba. böyle oluncada haliyle komik olmuş ama :D

valtra - a75 - arkadaşım, reklam yapacam diye bilinçsizce valtra traktörüne karşı anti-sempati yarattın sitede. Güzelim makineyi sayende herkes kötü biliyor...

yok artık ne valtra kullanan nede paylaşım yapan.. aslında ben bazı kişilerde 2010-2011 model olduğunu biliyorum onlarda forumda paylaşım yapmıyorlar.. :D

))) :D zuha-*-s ;Dgüzel paylaşım eline sağlık bu çalışmadan sonra bi valtrda bize şart yarın hemen gidip ilk gördüğüm valtraya müşteri olcam

valtra-a75- link=topic=52011.msg530795#msg530795 date=1328643589' Alıntı:
yanlış paylaşım değil sadece bir söz adamlar söylemiş bende paylaştım bu kadar abartmayın yani
sıkma canını. koca kış geçmiyo aylaklıktan eylence arıyoruz.paylaşıma devammm. ok-*-s alk-*s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...