RAMPADAKI EN İYİ TRAKTÖR HANGİSİDİR..

Ynt: RAMPADAKI EN İYİ TRAKTÖR HANGİSİDİR..

UÖZKAN.77 link=topic=53606.msg1017608#msg1017608 date=1439381588' Alıntı:
silaj mılaj anlamam yük önce göze hitap edecek.. tomruğun bi duruşu adı var:) adı üstünde silaj=ot işte:) şaka bi yana senin mesajdan sonra gördüm römorkun dolu olduğunu hakkını yedik arkadaki motorun.. ama Zetor da Zetor ben anlamam yinede:)

Yılmaz kimmiş o 'densiz'.. tiz yakalanıp saat kule meydanında 10 değnek vurula aleme ibret ola:)..

Yılmaz fıkra gibi yaşanmış olay:

şimdi zetor 74 elimize geçti hemen İLK iş bizim tandem römorku tepeleme doldurup vurduk Kayışkırana (bizim römork çekiş test merkezimiz) yanıma oturan emmim dediki 'yav bindik buna ama kayışkıranı çıkacak mı kalmayalım orda'.. 'çıktığı yere kadar korkma emmi' dedik bismillah.. benimde içimde bi şüphe merak var.. çıkar ama inşallah takviyeye düşmem rezil olmam diyom içimden..

bu AĞIR devir gavur.. yarıdan çoğunu SERİ ile en son zirveya yakın SERİ e düştü.. 90 ' lıkta en son 4 ' e düşüyodu (yani ağır devir 15 bg farkı kapattı hatta yeri tırmalamai tork 90 ' lıktan da hoşuma gitti bildiğin paletli tadında)..

bu olayı makine meraklısı mühendis bi arkadaşa anlattım.. hatta o da denemeden haberdar.. sonucu merak ediyo.. SERİ 4 ile bitirdi dedim.. 'kardeş iyi bakaydın takviye 4 olmasın' dedi:)

sonra yine sanayide bigün römork motorun peşinde.. ta çıraklığından eski zetorları bilen bi yaşlı ustaya olayı anlattım bu römork (as950 kasasından DAHA büyük) tepeleme çekti diye.. dedi ki 'çıkar bunlar olduğu günden kuvvetliler'.. sonra biraz durdu dedi ki 'römork BOŞTU demi'.. :)

artık anlatmıyomş, tanıdıklar bile inanmakta zorlanıyo.. merak eden buyursun gelsin:)
anladım seni :D

Ynt: RAMPADAKI EN İYİ TRAKTÖR HANGİSİDİR..

camkinoz link=topic=53606.msg560152#msg560152 date=1331490261' Alıntı:
3 seri ile ,biraz abartttın sankı birader yaww...
dc30e20e68361b09befb975e9ec9429a.jpg
19 tonla kantara girdim rampada seri taraktor 5 tonu kulagi duymaz...