şanzumanlı yağmurlama tabancası hakkında bilgi

arkadaşlar jet 55 mi yoksa diğerleri mi? bi bilgim olmadığı için size tekrar danışmak istedim. 9 beygirlik pancar motoru ile çalıştırmayı düşünüyorum elimde şimdilik o var. yaklaşık 15 tane ufak tabanca çalıştırıyor. siz hangi modelini önerirsiniz yüzü akın. buğday ve arpada kullanacağm.ve fiyatları neler aceba şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar jet 55 mi yoksa diğerleri mi? bi bilgim olmadığı için size tekrar danışmak istedim. 9 beygirlik pancar motoru ile çalıştırmayı düşünüyorum elimde şimdilik o var. yaklaşık 15 tane ufak tabanca çalıştırıyor. siz hangi modelini önerirsiniz yüzü akın. buğday ve arpada kullanacağm.ve fiyatları neler aceba şimdiden teşekkürler.

Arkadaşım daha önceki konularada yazmıştım
Pancar motorla tapanca sulamada homejen sulama yapamazsın yada en basit şöyla anlatayim
40 küçük fiskiye çeviren bir pompa , yarı çapı 45 m alanı sulayan bir tapanca çevire bilir

Şanzumanlı tabancalar için basınç ççok önemli.Basınç oluşturmak için kademeli pompa ve 4'lük(110 mm) boru kullanmanız gerekiyor. Tabanca girişinde 5- 5,5 bar basınçla 45 m'ye yaklaşabilirsin.Hat uzunluğunuz da basıncı etkiler.