• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Shibaura (İşBora) traktör Fiat480 motoru montajı

Sayfa s38-46. Yalnız Türkçe kitapta tork 12.4kgm@2500d/d yazılmış bu değer İngilizce kitapta 12.4kgm@2000d/d şeklinde.

Ekli dosyalar

1.5 mb boyutuna düşürdüm herkese güzel kullanımlar
İngilizce kitabın bir kısmı' rotavatörle çalışmada İşbora'dan tavsiyeler' isimli konuda. Diğer kısımlar ise' işbora özellikleri' ve'işbora özellikleri devamı' isimli konulara dağıtılmış vaziyette , hepsini toparlayıp öyle yüklesen daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Evet, yaptıktan sonra diğer konuyu gördüm, aklımda, en kısa zamanda bu paylaşımı silip dediğiniz şekilde yükleyeceğim

Kısa zamanda motor isteyen hidrolikleri nazlı ama kullanımı pratik donanımlı vites ve kuyruk mili seçeneği olan japon motorlarıdır.parçası bulunur mu bilmem gerçekten çift çekerse fiat motoruyla 10 numara olur.

Kısa zamanda motor isteyen hidrolikleri nazlı ama kullanımı pratik donanımlı vites ve kuyruk mili seçeneği olan japon motorlarıdır.parçası bulunur mu bilmem gerçekten çift çekerse fiat motoruyla 10 numara olur.
Kardeşim aşağıdaki firmalarda bir çok parçasını bulabilirsin.

Üst Alt