Sitemizde Kubota Traktörleri Kullanan Değerli Üyelerimiz

Ynt: Sitemizde Kubota Traktörleri Kullanan Değerli Üyelerimiz

7040 modeli 73 milyar liste fiyatı. Eğer sağlam cambazlığın varsa 60 a bile alırsın :D onlarda pek pahalı olmaz

doganbey1 link=topic=42665.msg392270#msg392270 date=1304269359' Alıntı:
7040 modeli 73 milyar liste fiyatı. Eğer sağlam cambazlığın varsa 60 a bile alırsın :D onlarda pek pahalı olmaz

dogancan ben liste fiyatını az çok biliyorum cambazlıgın ne olursa olsun 60 a alamassın ben garantisini verim sana :)) bu traktörlerin gelişleri pahalı biraz japon yeni ile geldikleri için ve yen de tl karsısında deger artışı yaşadıgından pahalıya geliyor turkiyeye..

ceya023 link=topic=42665.msg392354#msg392354 date=1304273341' Alıntı:
dogancan ben liste fiyatını az çok biliyorum cambazlıgın ne olursa olsun 60 a alamassın ben garantisini verim sana :)) bu traktörlerin gelişleri pahalı biraz japon yeni ile geldikleri için ve yen de tl karsısında deger artışı yaşadıgından pahalıya geliyor turkiyeye..
bugün polanya ikinci el sitesiydi muhtemelen foto ararken denk geldi 34.5 bin euro yazmış ikinci el m8540 a......

ceya023 link=topic=42665.msg392354#msg392354 date=1304273341' Alıntı:
yen içinde kalsınlar :D onların yenine başlayacam abi :D

m8540 modelini aldık henüz arazide kullanamadık, demo sunu denemiştik. Bence Kubota yı anlatmak değil yaşamak lazım, motor sesi süper,gücünü hissettiriyor, dönüşü çok dar. Kalitesini zaman gösterecek. Japon kalitesini kullanan bilir. Motosikletinden büyük iş makinasına kadar kendini dünyanın gelişmiş ülkelerine kanıtlamış zaten. Benim tek gördüğüm eksik vites geçişleri sertti ancak şu anda 12 saatte biraz daha iyi. Kısacası traktörden çok memnunuz. HERKEZİN KUBOTASI OLSUN..
.

evet güzel ama servis ve yedek parça gelişmeli birde kabini çok dar ve kabin korkuluklarını adamlar üzerini plastik yapsalar iyi olurdu ve kabini çok sallıyor ve arka hidrolik kolların ekipmanı yerden kesme olayı çok az hale firma çözüm bulmadı sordumda arazide demodayız halledeceğiz ama en az 3 ay oldu ortada 1 şey yok ?

• Beğen
Tepkiler: Shadora

merhaba arkadaşlar, bende yaklaşık 10 aylık bir araştırmadan sonra babama m8540 modelini aldırdım. Traktörün motor sesi,yakıt tasarrufu,performansı,dönüş çapı, hidrolik kaldırma gücü (4100kg),şanzumanın çalışma sistemi kubotaya ait aklıma gelen özelliklerinden birkaçı.Kısacası süper bir makina anlatılmaz yaşanır diyorum.

Kemal YILAN link=topic=42665.msg421442#msg421442 date=1309290923' Alıntı:
merhaba arkadaşlar, bende yaklaşık 10 aylık bir araştırmadan sonra babama m8540 modelini aldırdım. Traktörün motor sesi,yakıt tasarrufu,performansı,dönüş çapı, hidrolik kaldırma gücü (4100kg),şanzumanın çalışma sistemi kubotaya ait aklıma gelen özelliklerinden birkaçı.Kısacası süper bir makina anlatılmaz yaşanır diyorum.
kemal bey hayırlı olsun anlaşına bbannızı yenememişiniz m7040 yeter diyomuşsunuz ancak babanız 6 vitesli istemişti.......hayırlı olsun

kubota şirketi bu fiyatları aşağı biraz aşağı çekerlerse iyi olur vatrada 90 bg kabinlisine 4x4 de 80 bine bıraktı oda telefonda yanlış anlamayın arkadaşıma pazarlık ettim oda belki yüz yüze dahada düşer

Abi 120 hp lik yok bildiğim kadar. 110 ve 130 var sanırım. Onlarda şuan ülkemize gelmedi

İki tane Valtra aldık Kubota takasından adamın elemanları kavga ediyormuş traktörün başında sen bineceksin ben bineceğin diye Kubotaya. Değiştirdi ikisinide Kubota Yaptı Kullanan için böyle bir makina yani:))))