SİZCE BAŞAKLAR NASIL

Ynt: SİZCE BAŞAKLAR NASIL

valla ben 2008 in 7 ayında aldım fazla büyuk arzasını görmedım.4 dönerli 1ton pulluk takıyorum bana mısın demiyor.2073 tek ceker

başak traktörü kötülemeyelim arkadaşlar elin gavuruna yamulanları görüyoruz sanayiye fazla gitmem diyor ama gittidemi sanayide motor bir ay parca bekliyor
kimse bunlardan söz etmiyor.
başak traktörün fabrikasına ait 2 aracı var adamlar çıktılarmı 2 ay evlerine dönemiyorlar.
idda ediyorum türkiyede başak traktör yetkili servisi diğer traktör servislerinde kat kat fazladır.
bi telefonla ayaklarına kadar servisler koşuyor.daha ne isteniyor.
tamam traktör arıza yapabilir ama malın arkasında durmak farklı bir şey bu da başak traktörde mevcut.
kimse başak traktörü kötülemesin ben fabrikasında çalışıyorum aktarmam hindistandan gelmiyor motorum perkinsten gelmiyor bütün parçalar fabrikada tek tek işçinin elinden geciyor.
yakında her kes görücek başak traktörün gücünü burada bazı arkadaşlar o traktör şöyle bu traktör şöyle kötüleyip duruyor.
başak traktöre saygı duymuyorsak onun üstünde taşıdığı KIRMIZI BEYAZA saygı duyalım arkadaşlar

cezama2007 link=topic=16896.msg174099#msg174099 date=1240249458' Alıntı:
başak traktörü kötülemeyelim arkadaşlar elin gavuruna yamulanları görüyoruz sanayiye fazla gitmem diyor ama gittidemi sanayide motor bir ay parca bekliyor
başak traktörün fabrikasına ait 2 aracı var adamlar çıktılarmı 2 ay evlerine dönemiyorlar.
idda ediyorum türkiyede başak traktör yetkili servisi diğer traktör servislerinde kat kat fazladır.
tamam traktör arıza yapabilir ama malın arkasında durmak farklı bir şey bu da başak traktörde mevcut.
kimse başak traktörü kötülemesin ben fabrikasında çalışıyorum aktarmam hindistandan gelmiyor motorum perkinsten gelmiyor bütün parçalar fabrikada tek tek işçinin elinden geciyor.
yakında her kes görücek başak traktörün gücünü burada bazı arkadaşlar o traktör şöyle bu traktör şöyle kötüleyip duruyor.
başak traktöre saygı duymuyorsak onun üstünde taşıdığı KIRMIZI BEYAZA saygı duyalım arkadaşlar

yag arkadaş ben burda ögdüm aynı günü arıza yaptı.yolda kaldımbir bi telefonla servis ayagıma geldi.şimdide viteste sorun var banka borclu ama degiştirip ya başagın 20085r ligi ya erkuntun 80 ligi yada mccormick cx 105 alacagım.ama arısazı büyuk ise.

cezama2007 link=topic=16896.msg174125#msg174125 date=1240252621' Alıntı:
arkadaş sen bana arızayı ve nerelisin onu yaz isim bide.
arıza vites mi cırtlıyor veya sebep nedir onu yaz
bide traktörün garantilimi.şu an çıkıyorum fabrikadan yarın internetten bakarım mesajına.
ben tokatlıyım ayrıyeten sor2073 ün kardeşiyım.garantisi var daha yeni 2008 model 2073
not:ailecek bizi bıktırmaya başladı

Pardon birader, aktarması hindistandan, motoru perkinsten gelen marka hangisiymiş merak ettim?

arkadas kırmızı beyazı işe dahil etmiycen.
yarın gavur onu alınca filan mı?diye yorumluyacaz.....
ben servisi coktur azdır demedim.ben cifciyi dinleyen servise bakarım.ha sen beni onlardan cok dinleyip şikayetlerime cevap yazdın bu na saygım var.sana bişey demiyom.
ben erkunt traktörü traktor almayı düsünüyorum ama bayisi yok dolayısıyla  hic bilgim yok dedim ve adamlar gelip traktörü anlattılar.ben burdan bunu anlatmak istedim ama anlamak istemeyenler cıktı.ayrıca basak fabrikasınıda aradım ve bana
mümkünse traktörü degiştir onlar biraz fazla arza yapıyo diye  yeni7375 aldiye tavsiye ettiler.

bana göre başak traktörün servis ve yedek parçadan öte çiftçideki kötü imajını düzeltmesi gerekiyor.şimdi bizde başak wardı..her gören ya bu traktör hala çalışıo mu diodu dalga geçiolar anlacağınız..steyrdeki sağlamlık başakta yok ikinci el de yok...mesela biz traktör almayı düşünüyoruz ben başak die düşünüodum fakat insan korkuo yaa bi arıza çıkarırsa...2006 da sıfır başak almıştı çiftçeker adamlar ne fabrika nede servis direksiyon hidrolik merkezini yapamadılar bayiide geri aldı sağolsun..bizde tek çekere dönelim dedik yazdan kalma kederden dolayı kasım ayında MOTOR CONTAsını yaktı...dediğim gibi bi marka sağlam olduğu zmn servis ve yedek parça kısmı alıcı tarafında aşırı derecede görülmüyor..inşallah gelişir we kendini düzeltir...amaç ülke kazansın.

kral39 link=topic=16896.msg174317#msg174317 date=1240333455' Alıntı:
bana göre başak traktörün servis ve yedek parçadan öte çiftçideki kötü imajını düzeltmesi gerekiyor.şimdi bizde başak wardı..her gören ya bu traktör hala çalışıo mu diodu dalga geçiolar anlacağınız..steyrdeki sağlamlık başakta yok ikinci el de yok...mesela biz traktör almayı düşünüyoruz ben başak die düşünüodum fakat insan korkuo yaa bi arıza çıkarırsa...2006 da sıfır başak almıştı çiftçeker adamlar ne fabrika nede servis direksiyon hidrolik merkezini yapamadılar bayiide geri aldı sağolsun..bizde tek çekere dönelim dedik yazdan kalma kederden dolayı kasım ayında MOTOR CONTAsını yaktı...dediğim gibi bi marka sağlam olduğu zmn servis ve yedek parça kısmı alıcı tarafında aşırı derecede görülmüyor..inşallah gelişir we kendini düzeltir...amaç ülke kazansın.
BİZ 2008 MODEL ALDIK BİZMKİDE CONTA YAKTI arza coık

Bizim olduğumuz bölgede başak traktör çoktur servise gidildiğinde servisde elinden geldiği kadar yardımcı oluyormuş öyle büyük sorun yaşayanda duymadım zaten bu başak traktör fabrikasında çalışan arkadaş teknik servis diğer markalardan kat kat fazla yazmış servisin ve parçanın bol olması güzel bir şey ama yazılanlardan örnek verim ½ senelik traktör zırt bırt arıza yapıyorsa kendini bilmez ukala serviscinin biri traktör sahibine hangi traktör 4\4 lük diye cevap veriyor parçaları sorduğunda da elbet bir gün gelir diyorsa öyle servis olmasın....Bugün mf kullanıcılarının tek övündüğü nokta şu kadar senedir kullanıyorum usta nedir bilmiyorum demek oluyor.Başak traktör kullanıcıyı daha çok dinlemeli ve meydana gelen arızayı bir daha olmayacak şekilde gidermeli O kadar yeni ürün çıktı hiçbiri sitede tanıtılmıyor.Başak traktörü yeni alan birisi çekişi yakıtı güzel ama çok arıza açıyor demesi memnuniyetsizlikdir.Şahsen ben sıfır traktörle servise istisnalar haricinde sadece yağ değişimi için gitmek isterim.

bizim köde 2073 sh vardı balyaya koşuyodu hareret çıkıodu bide balya makinasında sanki zorlanıordu gibi.motor vır vır yapıyodu ..kusursuz makina bence yok agalar..biri az yakar ama fazla çekmez biri çok arıza yapar ama çok çeker..bi traktör çekipte arıza yapıyosa yani patinaj etmiyosa kendini bozuyo yani kendini patinaja verip kalsa kendini kurtarır..işte mf lerin avantajı bu..kendini kurtarıyo..

valla bende 2073 var 2000 model ne tıkırtısı var ne sıkırtısı.motoru çok temiz kullandım.geçen traktörü yeni yıkattım benim komşunun 2003 285 i vardı adam senin motor yenimi die sordu bana

aksoylar link=topic=16896.msg294799#msg294799 date=1283979438' Alıntı:
valla bende 2073 var 2000 model ne tıkırtısı var ne sıkırtısı.motoru çok temiz kullandım.geçen traktörü yeni yıkattım benim komşunun 2003 285 i vardı adam senin motor yenimi die sordu bana

ben de 2002 model 2073sh kullanıcısıyım. bu zamana kadar aldığımız ilk yıl farkında olmayıp eski fordla başağı karıştırdığım için anız sürümünde contayı yaktım :)
bu eylül ayında hidrolikten gelen ses nedenniyle ustaya gittim. usta bi sorun bulamadı. hidrolik beynini de 'riskli olur' diyerek korktuğu için açamadı :)

bunların haricinde yağ değişimi veya normal bakım harici ustanın kapısını çalmadım. temiz kullanıyorum, sadece ben kullanıyorum, sıkıştırmaya hiç gelmiyo. contayı değiştiren ustamız kendisi defalarca söyledi 'malzemesi çok zayıf' motoru iyice ısıtmadan sakın tarlaya girme dedi.

ha kullanım açısından memnunum vitezleri çok uygun hidrolikleri de çok hassas. yakıtı da düşük

ama gerçekten bi 285 s veya arkadaşımın 2000 model 70-66 ile kıyaslıyorum, çok kötü bi çok yönden. aynı pulluğu 70-66 ya taktık, inanılmaz fark var. başak kesinlikle yetişemiyo bile ona göre çekişi çok daha düşük, bi de utanmadan kaportaya 70hp yazmışlar ve 70-66 da 70 hp o derece nasıl fark olur.

bi daha ki traktörüm Allah nasip ederse kesinlikle başak olmiycak.

kalite kalite kalite. bunu anladım arkadaşlar.