Sizce hangisini almalıyım???

case ile mevcut olarak kullanodığın erkuntun vites seçenekleri aynı fakat lüks serisinin vitesi daha iyi diğerlerine göre her işe uygun vites var sonra şanzıman farkı zf tabikide iyidir ama carraro kadar pratik değil kaliteye gelirsek ikiside yerli üretim çok bi fark olmaz konfor olarak case iyidir çekiş olarak erkuntun zf serisi iyidir erkunt zaten kullandığın bildiğin marka bence yeni macera arama erkunt al gine tabi erkunttan memnuniyet derecen nedir bilemem memnunsan devam et hoşuna gitmediyse case al kötü değil fakat erkunttan da pek iyi tarafı yok

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Case 90 kullanicisiyim tek sıkıntısı tarla surerken uygun vites bulamiyorum bazen 3 1 yuksek geliyor hizli gidiyor boguluyor 2 4 ondan daha hizli 2 3 de yavaş geliyor ama çok memmunun cekisi sağlamlığı cok güzel konforlu

Daha önceki traktörüm erkunt 100 lükstü. Şimdi case jx90 makspro aldım... arasındaki fark ise erkunt çok güçlü ama hantal ve malzemesi kalitesiz, devamlı abuk subuk arıza verir adamı bıktırır. Ben bu yüzden sattım... case ise çok seri ve ciğerli bir motor. Malzeme kalitesi erkunttan çok iyi...