Şteyr 768 kuyruk mili yedek parça lazım.

S.a ahali.
1-Şteyr 768 aldım fakat kuyruk mili balatası arızalı çıktı.Yeni parça aldım kütahya'dan ama olmadı neticede bölgesinde orjinal parça bulunan arkadaşlardan ricam,parça bulabilirlermi bulanlar fiyatıyla bereber yazarsa daha iyi olur.
2-yada 768 sahibi olupda kuyruk milini tamir ettrip farklı marka kullanıpta memnun kalan varsa oda olur.
 
Bizde 768 var el debreji calismiyor usta tamir icin en az 2000 lira gider pek bi randıman alamazsın bunlar yeni çıktıgındada el debrejleri pek saglıklı degildi diyor bende konyadan bucuklu avrupa sanziman alip hem traktoru bucuklu yapmayi hemde el debrejini aktif hale getirmeyi düşünüyorum o sanzimanlarin el debreji daha iyi calisiyormus
 
Samsundan Ayhan TURHAN Bey sağolsun yardımcı oldu ancak çıkma bulabildik orjinal 650 tl ye aldık bu gün kargo ile yola çıkacak.Yine Gökhan ÖZKAN sağolsun ankaradan yardımcı oldu ama yan sanayi malı olduğundan tercihimizi çıkmada olsa orjinalden yana kullandık.Daha önce 8073 vardı bende bundan 10 yıl önce hiç parça sıkıntısı yaşamadım kütahyadan bulunuyordu 768 farklıymış meyer.Herkeze Teşekkürler.
 

Benzer Konular


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt