TAM TRAKKULUP TOPLANTISI ZAMANI

Benim dayılarla teyzelerin maşallahı var yarısına bulaştı geçirdi
Malesefde Ağustos ayında da bir dayımı kaybettik koronodan

Herkes dikkatli olsun şakaya gelmiyor
Basin sagolsun kardesim son aciniz olsun yav bende sevdiklerimden korkuyorum kendimdende sigarayi cok iciyorum bana bisey olursa 2 cocuk var 8.14 yasinda bi gitseydi şu nusibet

O zaman pikap la gelem abi kayısı odunu iyi yanar [emoji1] [emoji1]
Aynen çalışan kişiler biraz daha farklı oluyor Yusuf abi gönüller sığıyor yeter sobaya felan gerek yok bir samsun Malatya ve Erzurum geziyim dıyorum arada nasıl olsa dostlar var bizi bir gün misafir eder samsundan Ayhan abim vardı oda iyi biriydi bu ara pek görünmüyor
her zaman beklerim,
başüstüne yeriniz var. [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin

Benim dayılarla teyzelerin maşallahı var yarısına bulaştı geçirdi
Malesefde Ağustos ayında da bir dayımı kaybettik koronodan

Herkes dikkatli olsun şakaya gelmiyor
Başınız sağ olsun bu hastalık zengin fakir ayırmıyor nekadar kollarız kendimizi bilmiyorum işe giderken serviste arksçamdaki hasta olsa 14gün izine çıkarıyorlar iş iyice sıktılar banyoya giderken mecburen maskeleri çıkarıyoruz hastalığı kapıp eve getirersek 7 yaşında oplum var daha gelirken sarılmaya çalışır virüsten elimi yüzümü yıkamamı bekler tüm kıyafetlerı balkona atıyorum dünya sağlık örgütü 2025 yılına kadar devam edecek uyarısı yaptı kendimizi dışarıya izolasyon yapmalıda nekadar hergün biriler hasta çıkıyor fabrikada

Geçen yıl trakya buluşmasına katılamadım fabrika da vardiyalı çalışıyor olmamdan dolayı.
Ama önceki yıllarda buluşmalara katıldım hatta kırklareli lüleburgaz HAMİTABAT köyümuzdeki buluşmada organizasyonda bizzat emek vermiştik. Harika bir organizasyon olmuştu.
Hayrabolu irtem fabrikası ziyaretinde de çok güzel bir organizasyon olmuştu.insallah herşey normale dönerde ileride türkiye buluşmasına da katılmak isterim.

Basin sagolsun kardesim son aciniz olsun yav bende sevdiklerimden korkuyorum kendimdende sigarayi cok iciyorum bana bisey olursa 2 cocuk var 8.14 yasinda bi gitseydi şu nusibet
her zaman beklerim,
başüstüne yeriniz var. [emoji106]
Allah rahmet eylesin.diken üstündeyiz.herkese uğrayacak geliba bu hastalık. Bi bitsede gezsek bulusmalara katilsak
Başın sağolsun hemşerim. Allah rahmet eylesin
başın sağolsun emrecim,
Başınız sağolsun kardeşim
Başın sağolsun emre korona gıtse kurtulacak benim öyle dediğime bakmayın millet hem psikolojik olarak hem sağlık açısından çöktü istanbulda çok fazla dıyorlar nolacak sa bilmiyorum
Allah rahmet eylesin başınız sağolsun kardesim
Bu hastalık belasi gecer gider inşallah insanlığın başından, eski bulusmalarimiza döneriz inşallah en kısa sürede.
Yakınlarıni kaybeden üyelere başsağlığı diliyorum, hasta olanlara Allah acil şifalar nasip etsin inşallah.
Başınız sağ olsun bu hastalık zengin fakir ayırmıyor nekadar kollarız kendimizi bilmiyorum işe giderken serviste arksçamdaki hasta olsa 14gün izine çıkarıyorlar iş iyice sıktılar banyoya giderken mecburen maskeleri çıkarıyoruz hastalığı kapıp eve getirersek 7 yaşında oplum var daha gelirken sarılmaya çalışır virüsten elimi yüzümü yıkamamı bekler tüm kıyafetlerı balkona atıyorum dünya sağlık örgütü 2025 yılına kadar devam edecek uyarısı yaptı kendimizi dışarıya izolasyon yapmalıda nekadar hergün biriler hasta çıkıyor fabrikada
Hepinize teşekkür ederim
Dostlar sağ olsun