• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Tavşan zararı

karga

Trakkolik Üye
Arkadaşlar ayçiçekleri çıkış yaptı fakat tasanlar cok zarar yapıyor gubre poşeti bağlıyorum başka ne yapabilirim başina gelen arkadaşlar ilaç falan var mı

Adil daab

Aktif Üye
Arkadaşlar ayçiçekleri çıkış yaptı fakat tasanlar cok zarar yapıyor gubre poşeti bağlıyorum başka ne yapabilirim başina gelen arkadaşlar ilaç falan var mı
Benim orman kenarı Yulaf tarlamin kenarını koyun otlamis gibi yemişlerdi.komsuda koyun sürüsü var.dikkatli bakınca tavşan oldugunu anladim.yavrulari felan vardır.

cemal ÖZTÜRK

Trakkolik Üye
Arkadaş tavşan olduğuna eminmisin tavşan doğada en zararsız hayvandır okadar ot varken senin ayçiçeğini yemez yediysede 1 kere yer bideha aynı yere gelmez

karga

Trakkolik Üye
Arkadaş tavşan olduğuna eminmisin tavşan doğada en zararsız hayvandır okadar ot varken senin ayçiçeğini yemez yediysede 1 kere yer bideha aynı yere gelmez
Evet tavşan birkere karığı tuttuğu zaman 20metre aynı karığı yiyor sonra başka karıga geçip onu yiyiyor

mpsaltan

Aktif Üye
AYÇİÇEĞİNİ TAVŞAN DA YER HALKALI KURT DA YER SALYANGOZ DA YER KUŞ TA YER.ÖNÜNE GELEN YER...BEN HEPSİNİ TECRÜBE EDİNDİM HEPSİ DE YİYOR...

edasdemir

Yeni Üye
kış aylarında ot olmayınca gazianteptede yeni fıstık fidanlarının uç kısımlarını yiyorlar aynı sıkıntı bizdede var karton terdeklerle korumaya çalışıyoruz

Üst Alt