TAVUKÇULUK BÖLÜM-2

Ynt: TAVUKÇULUK BÖLÜM-2

s_e_38150 link=topic=43667.msg607864#msg607864 date=1340052545' Alıntı:
kardes allah bol kazanc versın tavuklar ııyı masallah bu bey pılıc canlı agırlık taban fıyatı ne kadar bılgı verebılırmusın
sağolun Allah razı olsun. beypiliç bizim bölgemizde değil. bu yüzden pek bişey diyemem yani demek istediğim biz bandırma bölgesindeki şirketler tarifesinde az çok birbirleriyle anlaşık şirketler zaten. bunlar kim derseniz banvit şeker piliç bupiliç falan. adam diyoki bu bölgeye zaten biz hakimiz bu civarda bizim borumuz ötüyo. biz taban fiyatı bu kadar beliliyoruz atıyorum taban fiyat 25 krş öteki firmada diyo ki ben 26 yapayım tamm yapıyo sonra bi karar gidiyo çıkıyo düşürüyolar anlaşık hepsi aslında. 25 krş derler 20 krşverirler bunlar çok yaşadık bunları. çoğu zaman hak ettiğini alamazsın. büyük adamlara öncüük var artık. izmir bölgesinde adamın 1 milyon kapasiteli çiftliği var başka yerde 10 15 tane küğmesi olan adam var onlar da diyoki ben u paradan aşağıya size hayvan bakmam onlarda onlara söz geçiremiyo tmm diyolar sonuçta büyük bi kapasiteye sahip biri. velhaslkelam beypiliç şenpiliç erpiliç vs adapazarı tarafları bolu tarafları bizden daha iyi. orada fiyatlar daha makul ama buyanda durum bu anlıyacağınız.