Td100 bluemaster mi, td110 bluemaster mi ?

Soruyu eksik sormuşum hangi bayiden fiyat aldınız diye soracaktım.:) nedense liste fiyatından çok daha aşağı iniyorlar satışlar mı düştü artık..

Bende anlamadım satışlar mi düştü yoksa 2017 leri getirmek için mi 16 karı ucuza veriyorlar ilginç. Ben fiyatı Ankara Haymana bayisinden aldım . Yeni açtılar buraya belki ondandir. Aslında benim gönlüm Haşmet den yana ondan fiyat alamadım bir Polatlıya gitmem gerekecek pek de NH gibi indirim yapacaklarını sanmam. Haşmet un elektro indirme kaldırma tuşu Perkins motoru torkunun tuşlu olması havalı fren ve NH 110 luk gibi bayılma sorununun olmaması ve de sesinin tatlı olması beni çekiyor bayağı ama Babam marka algisindan NH diyor illa.

107 bin e
Kepçe tahminen 20 bin fiyat fark eder desek 127 bin olsun 5 bin nakliye için diyelim 132 bin oldu ikisinin kar oranı arasındaki fark büyük Hacı
Hadi 135 dedim kepçe nakliye farkına
Bana 90 lık 150 diyor buna resmen soygunculuk diyorum ben

Bölge faktörü etki edebilir mi aceba bilmiyorum valla çok tuhaf iş 5 bin nakliye olmaz naptın hocam :D

Daha ne yapayım artıracak onu koydum öle aradaki farkı kapatsın diye [emoji4] yine yok kapanmıyor bide 90 ile 110 bir kıyaslıyorum şuan fiyat olarak bizim bayi de günde iki motor satıyordur valla o derece şuan herkeste nh var

Çoğu bayi Kazık atmaya çalışıyor ne kadar atarsa artık çok satılması bile o fiyata etki eder diye düşünüyorum bir çok faktör var başka bir ilde 74 bin liste fiyatı olan traktörü 80 bine alan var 50 beygir bide TT4.50 4 wd k.k bizim burda tanıdık da TT4.55 4 wd kabinli klimalı power shuttleli yi 80 bine aldı arasında farka bak 50 likte power shuttle bile yok

Çoğu bayi Kazık atmaya çalışıyor ne kadar atarsa artık çok satılması bile o fiyata etki eder diye düşünüyorum bir çok faktör var başka bir ilde 74 bin liste fiyatı olan traktörü 80 bine alan var 50 beygir bide TT4.50 4 wd k.k bizim burda tanıdık da TT4.55 4 wd kabinli klimalı power shuttleli yi 80 bine aldı arasında farka bak 50 likte power shuttle bile yok

Çok doğru almadan önce fiyat araştırmakta fayda var [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı

Bilmiyorum benim sorduğum 2017 bayinin elinde yok zaten sipariş verirsek iki hafta sonra gelir diyo. Çok satılıyor burda

Kampanyada girerse işin içine düşer iyice ödeme seçenekleri de etkiler fiyatları bahar kampanyaları çıkmaya başladı yavaş yavaş tümosan bayisi çıkardı bizde New Holland bayisini bekliyoruz aslında mail atmıştım bayiye şuan kampanya varmış lafta plazamıza bekleriz yazmışlar cevap olarak kampanya son günü de mart ayı sonunda bitiyormuş illa hemen gelsinler de alsınlar kafasındalar:)