Td75 mi td 80mı

Bak kardes ben elektronık mühendisim tork sadece silindire bağlı bişi değil mühendislik hesaplamaları var TO cinsinden bende sna diorum ki neden td 75 4 lüyü cekıor da td 80 yamuluyor siteden bide buna bak varmı izahı [emoji23]

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Elektrik Elektronik mühendisliği mezunu olman bu işe vakıf biri olduğun manasına mı geliyor? Çekilin ben superMan im der gibi..

Bizim burada onlardan çok var , evde ki basit bir elektrik sorununu bile halledemiyorlar. Bak ben Sınıf öğretmenliği mezunuyum ama anlamıyorum mesela:) Türkiye'de eğitim sistemi faciası, enkazı var.

Çapsız çapsız konuşma bilader tork hesabı elektromagnetic hesaplamadır kendin gidip gelmiş olabilirsin boş boş sınıf öğretmenliğiyiylemi kıyaslıyorsun sen flüt çaldın biz güneş enerjisiyle çalışan araba yaptık

Çap? Demek ki düzgün yapamamışsın buralarda gereksiz yere ben zartım, zurtum diye gezdiğine göre..
Mühendislik TIP bilimi gibidir. Bir alana üzerine yoğunlaşır, her alandan anlayacak diye birşey yoktur. Motor yapmadın mesela o motora potansiyel enerjiyi, kinetik enerjiye dönüştürerek güç verdin o kadar, şanzumanda çıkma motor da.. beynini seveyim beynini..

Extradan sadece flüt çalmadım, senin gibi gelişmiş bir beyne sahip olduğunu iddia edip bir halt olmayanların psikoloji üzerinde de epey çalışmalar yaptık. Görülmeyen şeyler üzerinde uğraştık kısaca.. Senin gibi süper beyinlerin keşfi de bizim alanımızdır.

Böyledir Türk eğitim sistemi, senin Üniversitesi yıllarında uğraştığını ortaokul çağında köyde yapıyorduk, rüzgar ile elektrik üretimi vesaire. Ama uzaya füze fırlatacak bir rampa dahi yapamadık.
Yapanların nasıl yaptığının teorik bilgisini okuyarak sınavlardan geçtik iş orada bitti. Sonra ben bilmem zart zurtum şu, bu.. KPSS ye gir iyi bir puan alan devlete kapağı at. Sen tarafından yapılan tamamen güneş enerjisi ile çalışan araç ya da tırpotör ile dünya turuna çıktığın haberlerini duymak güzeldi. Devamını füze ile getirirsin umarım. Atoma da bir ara ek atarsın, malum uranyum seyreltmeye çok ihtiyacımız var şu zor günlerde, şu kötü coğrafyada..

Tamam benle muhatap olma diorum kendini öyle avut otur

Genelde cevabı olmayan , olamayacak insanların oto savunma cümleleridir. Bu da çap ile alakalıdır. Motor hacmi ya da çapı değil, insanın kendini ifade edebilme çapı ve becerisi;yeryüzünde kapladığı kütle de değil bu, yeryüzünü işgal ile doğru ya da ters orantılı da değildir bu, beyinle alakalıdır.

Genelde cevabı olmayan , olamayacak insanların oto savunma cümleleridir. Bu da çap ile alakalıdır. Motor hacmi ya da çapı değil, insanın kendini ifade edebilme çapı ve becerisi;yeryüzünde kapladığı kütle de değil bu, yeryüzünü işgal ile doğru ya da ters orantılı da değildir bu, beyinle alakalıdır.
Ben servisine sordum geçen td80 cok satmıyoruz pek getirmiyoruz dedi hangisi güçlü dedim td75 dedi td80 güçlü diyenlere gül geç dedi adam