...:::TD85D 2008 MOD€L:::...

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
K

kuyucakli_26

[glow=red,2,300]ARKADAŞLAR BU TRAKTÖR 2007 İMAL YILI AMA 2008 TARİHİNDE SATILDIĞI İÇİN VE ÇALIŞMA SAATİ 0 OLDUĞU İÇİN 2008 MODEL DİYE YAZILMIŞ(RUHSATA)...[/glow]

: ...:::TD85D 2008 MOD€L:::...

güzel fotolar uğur bunn kabinsiizi wardı bizde 2003 de ilk cıktığıında almştık bizm cevre köyde ve bizm köyde ilk çiftçeker trakttrü biz almıştık ama cok cekmyodu bizimki 80 hp turbo yoq bişe yoq 2006 da da sattık 42 milyara ladık 39 milyara werdik

akgul link=topic=2754.msg27066#msg27066 date=1208265289' Alıntı:
güzel fotolar uğur bunn kabinsiizi wardı bizde 2003 de ilk cıktığıında almştık bizm cevre köyde ve bizm köyde ilk çiftçeker trakttrü biz almıştık ama cok cekmyodu bizimki 80 hp turbo yoq bişe yoq 2006 da da sattık..42 milyara aldık 39 milyara werdik

guzel paylasım ugur 85 kullandınmı nası gıdo walla bızde kullandım motorda cekmeme falan dıye bıse yok cokta serı motor tumosan almak ısteyen tumosan alır ama yazın 15 kh yolda ıkısıde aynı yukte 2 romuk 12 dakka fark attım yolda tumosan a

[glow=red,2,300]KULLANMADIM SALİH...AMA TÜMOSANLA KIYASLAMAM 85 İ EŞİTLERİNE GÖRE SÜPER ....[/glow]

GÜZEL FOTOLAR UGUR EMEGİNE SAGLIK...
BU MOTOR HALİL ÜNALINMI YA HERYERİNDE ÜNAL OTOMOTİV YAZIYOR ADAMA YAZIK BEN OLSAM ZIRF BU YAZILARINDAN ALMAZDIM ZATEN ALMAMDA...
BENİM BU TD SERİSİNE HİÇ İÇİM ISINMIYOR KÖTÜLER BENCE ALINCAK MOTOR DEGİL AMA BİLMİYORUM BU BENİM GÖRÜŞÜM..

[glow=red,2,300]NİYE EMRE HALİL ÜNAL DAN BİR KÖTÜLÜK MÜ GÖRDÜN BENCE ESKİŞEHİRDE BİR KAÇ TANE DAHA HALİL ÜNAL GİBİ ADAM OLACAK.. SEN O ZAMAN GÖR...SEN ŞEHİR GÖRMEMİŞSİN...GİT KONYA YA DA ŞEHİR GÖR ADAMLARIN YOLLARINDA SET YOK ...ADAMLAR GELİŞMİŞ..KÖPRÜLERİ BİR GÖRSEN VAR YA...ESKİŞEHİR E GELMEK İSTEMEZSİN...HALİL ÜNAL BAŞKAN ES-ES ŞAMPİYON...DİKKATİNİ ÇEKEYİM...[/glow]

walla bencede td85d tumason 85/80 kıyaslamam bıle ama sızın bayınınde amblemı cok kotu yaw gecen bburaya bı tl100a geldı eskıserden adamn her yerıne amblem yapıstımıs hıc hos durmuo
halıl unal bence 1 numaralı kazıkcılardan bırısı burdan elvan koyunden bı tanıdık onlardan cx bıcer aldı celtık kıtını falan yollamadı mahkemelık oldular bıcere trakmak el koydu zaten

Arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan. :) Peki ne kadara aldın? Liste fiyatı yaklaşık 69.000 YTL yazıyor. Acaba peşin para ne kadara alınır yani demek istediğim bu fiyatın altına bayiler ne kadar iniyor? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa bildiklerini bizlerle paylaşırlarsa çok sevinirim... Şimdiden teşekkür ederim...

[glow=red,2,300]Salih adamın reklam yapma hakkı var isteyen söküyor yazıları...Örneğin benim tl 100 a daki yazıları söktüm...Adam böyle istiyor demekki..Bazıları kendi isteklerince alıp yapıştırıyorlar...Bizim karşı köydeki traktörlerin hepsinde var...[/glow]

ya ıstedıgını yappsın ugur walla benı ırgalamaz yapıstırmıs yapıstırmamıs benım umrumda deıl yanı bızım bayı sıyah kucuk bısı yapıstıro gecen onu soktum orda kocaman yapıskan ızı kaldı sankı defo gıbı oldu orası ben o yuzden soledım
kaya bız ta 2006 yılında 67 mılyara almıstık td85d yı ama bu aralar 70 cıvarlarında bıse olması lazım

[glow=red,2,300]Ben sana hak veriyorum..Traktörün karizmasını çiziyor...[/glow]