TMO ödeme

28ağustosa tmo randevum var lisanslı depolara yıkacağım. Buğdayı yıktıktan sonra direk satmış oluyor muyum arkadaşlar yoksa turib borsasından mı satış yapmam gerekiyor nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Lisanslı depoya buğdayınızı teslim ettikten hemen sonra TMO`ya satışını yapabilirsiniz. Bölgemizde Lisanslı Depo yetkilileri işlemleri yapıyorlar ve size ELÜS belgesini veriyorlar. Bu işlemden birkaç gün sonra TMO web sitesinde ELÜS Sorgulama bölümünde ürünüzü görebilirsiniz.

Lisanslı depoya buğdayınızı teslim ettikten hemen sonra TMO`ya satışını yapabilirsiniz. Bölgemizde Lisanslı Depo yetkilileri işlemleri yapıyorlar ve size ELÜS belgesini veriyorlar. Bu işlemden birkaç gün sonra TMO web sitesinde ELÜS Sorgulama bölümünde ürünüzü görebilirsiniz.
Tmo ya aldığımız randevuyu Lisanslı depoya yönlendirmişlerdi. Dün teslim ettik, bugün sorgu yaptığımda Tmo Tarafından Onay bekliyor yazıyor. Elimde sadece kantar fişi var. Benim birşey yapmama gerek var mı? Ödeme 1 ay sonra otomatik mi olacak?

Lisanslı depo teslim sonrası, satış için imzalamanız gereken ''ELÜS işlem Emir Talimatı'' belgesi tarafınıza veya nakliyecinize verilmedi mi? TMO`ya satış yaptıysanız TMO ''ELÜS sorgulama''da miktar vs yazan bir belge görebilmeniz lazım.

Başka bir işlem yapmanıza gerek yok. Ödeme otomatik olarak yapılıyor. ''TMO ödeme sorgulama'' bölümünden takip edebilirsiniz.

Lisanslı depo teslim sonrası, satış için imzalamanız gereken ''ELÜS işlem Emir Talimatı'' belgesi tarafınıza veya nakliyecinize verilmedi mi? TMO`ya satış yaptıysanız TMO ''ELÜS sorgulama''da miktar vs yazan bir belge görebilmeniz lazım.

Başka bir işlem yapmanıza gerek yok. Ödeme otomatik olarak yapılıyor. ''TMO ödeme sorgulama'' bölümünden takip edebilirsiniz.
Tmo elüs sorgulamada, Tmo Tarafından Onay bekliyor yazıyor.

Bence Timer'e şikayet etmek lazım

Ekleme: bu şikayetle belki çözüm olmayacak, ancak çok kişinin şikayetiyle belki çözüm olur. Ben şikayetimi yaptım

Ayrıca, Tmo kendi sitesinden de şikayet iletmek gerekir diye düşünüyorum

Ekleme-2 Tmo nun sitesindeki form çalışmıyor galiba, zira gönder deyince herhangi bir uyarı vermiyor. Gitti mi gitmedi mi belli değil

Son düzenleme: