TMO Parayı Ne Zaman Yatırıyor?

Evet arkadaşlar TMO neden bu kadar geç yatırıyor? 14 gün geçti hala ses seda yok? Aslında 1 haftayı geçirmeden yatırması lazım ve çiftçiye zora sokmaması lazım. Bu kadar uzun tutmalarını anlamıyorum. Evet biliyorum 1 ay içinde yatacak diyor bu çok saçma.

2 temmuzda teslim ettim lisanslı depo üzerinden tmo ya satış yaptim
3 ağustos itibari ile.

P A R A. Y O K
Zaten 1 günde vermezler. Alan varsa ya da oradaki çalışana sordunuz mu kaç günde yatıyor?
31gun sonra yatiriyor mesala 10temuzda doktun 11agustosta hesabinda
80 bin harcadım tarlaya o zaman dolar 18- 23 tl bandında gezerken şimdi 30'a yakın. TL değersiz birde geç yatırıyorlar. Bayrak inmez ezanlarımız dinmez diye diye içimizden geçtiler. Cahillikleri herkesi etkiliyor.

6 Temmuzda satmıştık bugün yatar diye düşünüyordum yatmamış o tarihlerde satıp parası yatan var mı?
5 Temmuz da satmıştım, hafta sonuna denk geldiği için bugün öğlen saatleri gibi bankaya gönderildi yazıyor. Bankadaki hesaplarımda görülmüyor, yarın alabilirim diye düşünüyorum. Bir gün de banka bekletiyor gibi.

• Beğen
Tepkiler: filizma
Mahsül satıp parasını alan herkese hayırlısı ile yemek nasip etsin Allahım. Aldığınız tutarlar içerisinde ek 1₺ devlet desteğide yattı mı acaba yoksa onları sonra mı yatıracaklar.
Sattığın buğdayın faturasını yatıracaksın ondan sonra 1tl fark yatacak ne zaman yatacağı konusunda bir bilgide yok

• Beğen
Tepkiler: Daywalker26
Bu ortamda ofise vermenin mantığı yok, türibden 50 kuruş aşağı satar mazot gübre stoklarım, daha karlı. Tcmb enflasyon beklentisini yıl sonu için %60a çıkardı. O da sadece beklenti, bana kalırsa temenni. Reel enflasyon %80 civarlarında olur. Mazotçu ekim gibi 50 lirayı görür diyor. Bir ay sonra gelecek para beklenmez.