Trakklup Emirdağda 3 :)

Ynt: Trakklup Emirdağda 3 :)

nailyetek link=topic=65110.msg737729#msg737729 date=1367265280' Alıntı:
Ünlü den sonra Turan ı takasım gelmiyor, doğruya doğru.
abi ünlüye hafif kumlu tavlı yer olacak yoksa tabakları toprağı bırakmıyo bende onu sevmiyorum. Bu sene benim sürdüğüm yerin yanında ünlüylü çift sürdüler hafif çamur olunca tabaklar tamamen doldu kaldı bende o çamurda sürmeme rağmen tabaklar ayna gibi çıktı :D ünlünün tarladaki işçiliği turandan güzel ama toprağı tutmadığı sürece...

Ağır Abi link=topic=65110.msg737732#msg737732 date=1367265409' Alıntı:
trakkulüp ün en gezginleri güzel gün geçirmişe benziyorsunuz çağrı neden katılmadı

Çağrıyı aradım işleri varmış yoksa onuda alcaktık

anayurtlu link=topic=65110.msg737736#msg737736 date=1367265549' Alıntı:
abi ünlüye hafif kumlu tavlı yer olacak yoksa tabakları toprağı bırakmıyo bende onu sevmiyorum. Bu sene benim sürdüğüm yerin yanında ünlüylü çift sürdüler hafif çamur olunca tabaklar tamamen doldu kaldı bende o çamurda sürmeme rağmen tabaklar ayna gibi çıktı :D ünlünün tarladaki işçiliği turandan güzel ama toprağı tutmadığı sürece...

Çağrıyı aradım işleri varmış yoksa onuda alcaktık
Bilader, pulluğu kazımadık ki, zaten çamur yapışmış ve donmuştu üzerine ilave oldu. JD nin içinde kazıyacak varmış, mazot ölçerken gördüm.:D Yoksa kazırdım. Bu gün ben sürdüm, bizde tav daha ağır hiç sarmadı, hatta kulakların arkasından ayarları biraz daha kapattım.

nailyetek link=topic=65110.msg737739#msg737739 date=1367265708' Alıntı:
Bilader, pulluğu kazımadık ki, zaten çamur yapışmış ve donmuştu üzerine ilave oldu. JD nin içinde kazıyacak varmış, mazot ölçerken gördüm.:D Yoksa kazırdım. Bu gün ben sürdüm, bizde tav daha ağır hiç sarmadı, hatta kulakların arkasından ayarları biraz daha kapattım.
Ne biliyim be abi pek ısınamadım ünlüye... birazda bizim buranın toprağından kaynaklanıyo herhalde. motorun janta falan yapışınca boyayı kaldırıyoda öyle çıkıyo hal böyle olunca ünlüde o toprağı bırakmıyo