Trakkulup 1. Büyük Trakya Buluşması

Ynt: Trakkulup 1. Büyük Trakya Buluşması

nailyetek link=topic=68796.msg784637#msg784637 date=1381516471' Alıntı:
Laa bi otobüs yada minibüs kiralayıp düşeriz yola, Bursa, çanakkale toplar gideriz. Keşana kadar yolu öğrendim ben.:D
:D yollar benden sorulur ağbeyyyyy :D olursa güzel olur. Bi minübüsle 8-10 kişiye yakın gideriz.

nailyetek link=topic=68796.msg784637#msg784637 date=1381516471' Alıntı:
Laa bi otobüs yada minibüs kiralayıp düşeriz yola, Bursa, çanakkale toplar gideriz. Keşana kadar yolu öğrendim ben.:D
bu sene tüyapta fuar var mı acaba? Aralikta olmustu galiba gecen sene. Belki böyle birşey vesile olur.

ÇeLişki_37 link=topic=68796.msg784741#msg784741 date=1381525489' Alıntı:
Bende İstanbul ' da oturuyorum, yakın olan illere gidilebilir düşüncesindeyim.
Çorlu her yere yakın bir yer Trakya da,
İstanbula 1 saat
Tekirdağ a 30 dakika
Edirneye 1.5 saat
Keşan a yaklaşık 1 saat
Kırklareline 1 saat
Bu sebeple burası yazdık , ama tarih yaklaştıkça katılım durumuna göre bu değişebilir.

Öncelikle misafirleri ağırlayacak bir babayiğit daha çıkması lazım sayın Patron :) Sonrası kolay. Biz Anadolu ekibi olarak bir minübüsle geliriz inşallah :D

Nail abi zaten gerekenleri yazmış,genelde zaten artık araba sıkıntısı olmadığı için ortak bir yerde buluşulup gidilir.Ev ortamı daha rahat oluyor,hem de mevsim elverdiğince ufak tefek traktör denemesi yapıyoruz,tarlaları geziyoruz vs daha keyifli bir ortam oluyor.Tabi sıkıntı olursa daha önce dışarda da biryerlerde oturduk ancak hem uzun süre oturmaya çok müsait olmuyor hem de zaten kalabalık ortamlar,bir de grup kalabalık oluyor ordan yana biraz daha kısıtlı bir ortam oluyor.Eğer ki denk düşerse ben de katılmak isterim hayırlısı bakalım ufuk abi önderlik etmiş inşallah sonuçlanır.Burada tanışıp da senelerdir görüştüğümüz birçok arkadaşımız abimiz oldu trakkulüp sayesinde inanın yüz yüze bakit geçirdikten sonra çok daha farklı oluyo,bizler de konuyu takipteyiz.