Trakkulup 1. Büyük Trakya Buluşması

Ynt: Trakkulup 1. Büyük Trakya Buluşması

slm arkadaşlar her sene ankara da oldugu gibi bu sene de ankarada olur diye düşünüyoruz.herkese eşit uzaklıkta oldugunu düşünüyoruz herkes için gelmesi kolay olur diye önceki senelerde de oldugu gibi.gecenlerde gökhanla hatta konuştuk biz davet etsek diye eger ki isterseniz bizim ev yada gökhan gilin köyde ki ev olacak ankaradan davet var eger ki bu taraf lara gelmeyi düşünürseniz toplantıyı ankarada yapalım ne dersiniz

Davetiniz için teşekkürler,
Ankara buluşması genel toplantı , bir klasik haline gelmiş genel kurul toplantısı gibi birşey.
Maalesef Trakya bölgesindeki arkadaşlarımızın her zaman katılma ihtimali maalesef yok , ama aklımızın bir köşesinde bu davette bulunsun , belki bu sene bir süpriz yapar katılırız.
Güzel davet için tekrar teşekkür ederiz.
Trakya buluşması ilk olacağı için henüz tecrübesisiz , bir acemilik ve çekimserlik var. Bakalım tartışarak , konuşarak bir yol bulmaya çalışıyoruz , zaman ne gösterecek. Ev sahipliği ve mekan konusunda şu an için bir sıkıntı gözüküyor. Zaman ne gösterecek? Zaman içinde bunu aşamazsak ankara buluşmasına katılırız. :):)

ufukk link=topic=68796.msg786109#msg786109 date=1382108130' Alıntı:
Davetiniz için teşekkürler,
Ankara buluşması genel toplantı , bir klasik haline gelmiş genel kurul toplantısı gibi birşey.
Maalesef Trakya bölgesindeki arkadaşlarımızın her zaman katılma ihtimali maalesef yok , ama aklımızın bir köşesinde bu davette bulunsun , belki bu sene bir süpriz yapar katılırız.
Güzel davet için tekrar teşekkür ederiz.
Trakya buluşması ilk olacağı için henüz tecrübesisiz , bir acemilik ve çekimserlik var. Bakalım tartışarak , konuşarak bir yol bulmaya çalışıyoruz , zaman ne gösterecek. Ev sahipliği ve mekan konusunda şu an için bir sıkıntı gözüküyor. Zaman ne gösterecek? Zaman içinde bunu aşamazsak ankara buluşmasına katılırız. :):)
olur abi buyrun beklerim :) ne Zaman olacak

_ÖzGüR_ link=topic=68796.msg786532#msg786532 date=1382216007' Alıntı:
abiler listenin baş taraflarına yazın benide ölüm kalım olmadığı sürece yanınızdayım :)
Eksik olma Özgürüm :)
Yanlız şimdilik mekan sorunu var , bakalım nasıl aşacağız.
Yazın yapsaydık , Istranca ormanlarında , Saray - Çatalca arasında çok güzel piknik yerleri vardı , oralarda yapardık.
Kasım olunca bilmiyorum bu konuyu nasıl aşacağız , henüz ihaleyi isteyende olmadı şu ana kadar.

ufukk link=topic=68796.msg786537#msg786537 date=1382216758' Alıntı:
Eksik olma Özgürüm :)
Yanlız şimdilik mekan sorunu var , bakalım nasıl aşacağız.
Yazın yapsaydık , Istranca ormanlarında , Saray - Çatalca arasında çok güzel piknik yerleri vardı , oralarda yapardık.
Kasım olunca bilmiyorum bu konuyu nasıl aşacağız , henüz ihaleyi isteyende olmadı şu ana kadar.
ne demek ufuk abim :) köyde olsam ihaleyi alabilirdim ancak ilçedeyim yer sıkıntısı büyük o kadar insanı agarlıycak yerim yok :) evet aslında yazın bi piknik organizasyonu düzenleyebiliriz.. dediğin gibi güzel piknik alanları var tam bizlik doğa adamıyız zaten :)

alper4u link=topic=68796.msg799804#msg799804 date=1385326900' Alıntı:
Ufuk abi var mı buluşma ile ilgili bir gelişme?Bizde 7 Aralıkta Trakya grubu olarak buluşalım uygun bir yerde.Anket yapalım katılım en çok neredense buluşmada orada olsun olmaz mı?

Alper abi bence 7 aralık olmaması gerekir, çünkü Trakya bölgesinden de Ankara buluşmasına gidenler olabilir, bu üyeler için iyi olmaz gibime geliyor, bu arada Trakya da olursa bende katılmayı düşünüyorum İstanbul ' da yasıyorum yakın bana.