TrakKulüp 1. Eskişehir Buluşması...

: TrakKulüp 1. Eskişehir Buluşması...

pascalgazi link=topic=741.msg5040#msg5040 date=1200770720' Alıntı:
Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=741.msg5012#msg5012 date=1200757287' Alıntı:
thx link=topic=741.msg4943#msg4943 date=1200738725' Alıntı:
sivastan kimse yokmu yaw

Sivastan vardı bi tane denyo ama banladık...

yazık olmuş

Yazık değil aga, bunlar hakediyor. Banladığım kişinin akrabası bana gelmiş virüslü dosya atacak, yaw sen kimsin? Çocuk aklı işte, bide bana diyorki al bak sana ST ' nin yamasını atayım, bi kere tıkla o kendi yüklencek. muhaa*-*- Ben bugüne kadar kendi yüklenen yama hiç görmedim, özellikle ST yaması. Tereciye tere satıyor. :) Bende bu elemanı güzelce azarladım, sonra beni engelledi. Banladığım kişiyede dedim, o akrabana sahip çık, kafasını kırmiyim. Buda akrabasını savundu, bide bana bi güzel küfür etti, bende siteden ban*-*8
Yavşak herif, o kadar emeğim geçti işte insanlar böyle yüzsüz. Az mı benden yama istemedi, az mı destekçi olmadım? Hatta onların attığı virüsler yüzünden bi arkadaşın pc göçmüş, sonradan öğrendim...

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=741.msg5074#msg5074 date=1200817664' Alıntı:
pascalgazi link=topic=741.msg5040#msg5040 date=1200770720' Alıntı:
Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=741.msg5012#msg5012 date=1200757287' Alıntı:
thx link=topic=741.msg4943#msg4943 date=1200738725' Alıntı:
sivastan kimse yokmu yaw

Sivastan vardı bi tane denyo ama banladık...

yazık olmuş

Yazık değil aga, bunlar hakediyor. Banladığım kişinin akrabası bana gelmiş virüslü dosya atacak, yaw sen kimsin? Çocuk aklı işte, bide bana diyorki al bak sana ST ' nin yamasını atayım, bi kere tıkla o kendi yüklencek. muhaa*-*- Ben bugüne kadar kendi yüklenen yama hiç görmedim, özellikle ST yaması. Tereciye tere satıyor. :) Bende bu elemanı güzelce azarladım, sonra beni engelledi. Banladığım kişiyede dedim, o akrabana sahip çık, kafasını kırmiyim. Buda akrabasını savundu, bide bana bi güzel küfür etti, bende siteden ban*-*8
Yavşak herif, o kadar emeğim geçti işte insanlar böyle yüzsüz. Az mı benden yama istemedi, az mı destekçi olmadım? Hatta onların attığı virüsler yüzünden bi arkadaşın pc göçmüş, sonradan öğrendim...

iyi yapmışsın be aga harbi yazık degilmiş böylelerinin aramızda işi yok

yaw mustafa bendede bole msn acıkken kendı bısı yolluyo o arkadasla konustuktan sonro bole oldu acaba bendedemı vırus var bız bısı yollamadık sadece konustuk ama olus olabılırmı

İYİ YAPMIŞSIN AGAM HAKETMİŞ ELİNE SAGLIK TERBİYESİZ ÇOK BU MEMLEKETTE ADAMA NASIL KÖTÜLÜK YAPSAM DİYE BAKIYOLAR SANA VİRÜS ATINCA SANKİ ELİNE BİSİ GECECEK BENDE BU VİRÜS ATAN VE YAPANLAR ÇOK PİS KIZIYORUM...YA ŞİMDİ BİŞİ DİYCEM OLMAYACAK..

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=741.msg4860#msg4860 date=1200694460' Alıntı:
Eskişehirli arkadaşlar, artık bir buluşma ayarlayalım...

- Uğur
- Eren
- Erdinç
- Ramazan
- Mustafa

Sanırım en az 4 kişi gelecek, bu pazartesi buluşalım diyorum. Diğer şehirdeki arkadaşlar, sizleride bekliyoruz... ok*0*-
MUSTAFA ÖYLE OLSUN BENİ UNUTMUŞSUN BENDE GELİRİM EGER OKULUMUM ZAMANINA DEKGELMEZSE..

-*M@L!CL!_€MR€*- link=topic=741.msg5223#msg5223 date=1200847488' Alıntı:
Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=741.msg4860#msg4860 date=1200694460' Alıntı:
Eskişehirli arkadaşlar, artık bir buluşma ayarlayalım...

- Uğur
- Eren
- Erdinç
- Ramazan
- Mustafa

Sanırım en az 4 kişi gelecek, bu pazartesi buluşalım diyorum. Diğer şehirdeki arkadaşlar, sizleride bekliyoruz... ok*0*-
MUSTAFA ÖYLE OLSUN BENİ UNUTMUŞSUN BENDE GELİRİM EGER OKULUMUM ZAMANINA DEKGELMEZSE..

Kusura bakma, geçekten unutmuşum ya. Hemen ekliyorum...

- Uğur
- Eren
- Erdinç
- Ramazan
- Emre
- Mustafa

Eskişehir buluşmasına katılacak arkadaşlar, buluşma ayarlanmıştır.

21 Ocak 2008 Pazartesi günü saat 16:30 ' da, Reşadiye Camii ' nin önünde buluşacağız. Şuan kesin gelecek olanlar Eren ve Uğur. Erdinç ' e haber verdim daha cevap bekliyorum ama tahminimce gelir. Fakat Emre ' ye nasıl ulaşacağız, bende telefonu yok. İnşallah buluşma saatine kadar msn ' ye yada Trakkulüp ' e girerde haberi olur. Anlaşıldı sanırım...