TrakKulüp Ankara Buluşması 1

Ynt: TrakKulüp Ankara Buluşması

harika bir gündü ..... çok iyi vakit geçirdik ... bir yıldır sadece netten tanıdığım insanları yaından tanımak çok güzeldi . özellikle hüseyin abinin güler yüzü , samimi insanlığı ve salihin bitmek bilmeyen enerjisi ve heycanı güne damgasını vurdu .

abı sanırım burda 1cı salıh yanı benden bahsedıyosun :) :) o ortamın sıcaklıgından dolayı ınsan kendıne sahıp olamıyor yoksa 2cı bulusmayı benden habersızmı yapcaksınız ;D ;D
sen ertesı gun gelseydın bız bırde beynam(karakule)bulusması yaptık saban abı saolsun bıze bır kuzu devırdı ocakta :D :D :D :D
gercekten cok guzeldı 2cıyı sabırsızlıkla beklıyoruz huseyın abının sıcaklıgıda gercekten damgayı vurdu ama en cok susanlardan zuha-*-s zuha-*-s bırıde bendım ;D ;D ;D

gerçekten sıcak ortam benim tanıdıklarım okay abi, mustafa kardeş, poyrazlı salih, kuyucaklı26 bunları tanıyorum
not: okay abi yaşlanmışsın dikkat et kendine

salih link=topic=9418.msg123068#msg123068 date=1230578912' Alıntı:
harika bir gündü ..... çok iyi vakit geçirdik ... bir yıldır sadece netten tanıdığım insanları yaından tanımak çok güzeldi . özellikle hüseyin abinin güler yüzü , samimi insanlığı ve salihin bitmek bilmeyen enerjisi ve heycanı güne damgasını vurdu .

abı sanırım burda 1cı salıh yanı benden bahsedıyosun :) :) o ortamın sıcaklıgından dolayı ınsan kendıne sahıp olamıyor yoksa 2cı bulusmayı benden habersızmı yapcaksınız ;D ;D
sen ertesı gun gelseydın bız bırde beynam(karakule)bulusması yaptık saban abı saolsun bıze bır kuzu devırdı ocakta :D :D :D :D
gercekten cok guzeldı 2cıyı sabırsızlıkla beklıyoruz huseyın abının sıcaklıgıda gercekten damgayı vurdu ama en cok susanlardan zuha-*-s zuha-*-s bırıde bendım ;D ;D ;D

salih evet ikinci gün katılamadığım için size çok üzüldüm .... lakin sizden ayrıldıktan sonra ozan abi ile sabah 4 e kadar takıldık ... ve ertesi günde uğramam gereken yerler vardı ...

özgür evet bende anladım bakınca biraz yaşlanmışım ...

Arkadaşlar gerçekten çok harika bir gündü.Katılan abilerime ve kardeşlerime çok teşekkürler.Mustafa ' ya ayrıca teşekkür ederim bu organizasyon için.
İnşallah kısa sürede bi buluşma daha ayarlarız...

salih link=topic=9418.msg123068#msg123068 date=1230578912' Alıntı:

Salih sende ocak başı resimlerini gönderde bakalım

Gerçekten harika bir gündü.Ben hemen hemen yarısından itibaren katılabildim ama yine de hemen hemen herkesle birşeyler paylaştık.Salih harbiden güne damgasını buldu.Çok enerjikti,çok cana yakın,sıcakkanlıydı toprağım.Hüseyin abi,okay abi,ozan abi mustafa hepsiyle çok güzel vakit geçirdik,muhabbet ettik.Hepsine teşekkürler...

Çok samimi bir gündü, sohbete doyamadığımız bir zaman,,,,herkesin bildiği traktör konularında nette yazışırken bir buluşma ile bunu yüz yüze bakarak konuşup paylaşıpta, resmen tanışmak, mükemmel bir duygu, anlatılmaz, ancak tadılır ve yaşanır, bu bulaşmayı sağlayan mustafa,okay,salih,poyrazlı salih,uğur,çağrı,fatih,bilal, son anda katılan numan ve ozan kardeşlerimize ve yönetici arkadaşlara teşekkürediyorum, ayrıca okay kardeşin sohbeti ve hitabet tarzı bambaşka çok hoş.özellikle belirtmek istedim.

GÜN YETMEDİ, BU SOHBETİN TADINA DOYAMADIK YAAAAA soh-*-s *098*- :)

Arkadaşlar kusura bakmayın ben gelemedim gelmeyi çok istiyordum son ana kadar bi ümit bekledim ama olmadı özel bir durumdan dolayı katılamadım...
Artık 2. buluşmaya inş katılırım...

Gördüğüm kadarıyla çok güzel bir gün olmuş keşke bende orda olabilseydim diyorum..
Musatafa abi sende çok karızmatik çıkmışsın :D
Hele şu fotoda (Bide elinde sigara var. şety*-* )
[bag]
64ic8stz453k6peoir8.jpg
[/bag]

Arkadaşlar saat 12:00 gibi Armada ya geldim cafede buluşalım demişsiniz ama arada çok sayıda cafe olduğundan hangisi olduğunu bulamadım,hepsini dolaştım hatta giriş kattaki cafede 2 saat kadar bekledim daha önceden gelecek arkadaşların resimleri yayınlanmış olsaydı belki birilerini tanıma imkanım olurdu.Gerçi resimlere baktığımda ise birkaç arkadaşı orada gördüm ama emin olamadım.O yüzden kusura bakmayın toplantıya katılamadım.Artık başka bir buluşmada görüşmek ümidi ile.
Not: O gün size vermiş olduğum numaram yanımda deyildi telefonu almayı unutmuşum.
05363172699
05382589526
05325588356
Arkadaşlar numaralarım bunlar.
İnşallah farklı bir mekenda buluşmak dileği ile esen kalın.Kusura bakmayın artık geldim ama kimseyi bulamadım.

seka0680 link=topic=9418.msg123488#msg123488 date=1230636928' Alıntı:
Arkadaşlar saat 12:00 gibi Armada ya geldim cafede buluşalım demişsiniz ama arada çok sayıda cafe olduğundan hangisi olduğunu bulamadım,hepsini dolaştım hatta giriş kattaki cafede 2 saat kadar bekledim daha önceden gelecek arkadaşların resimleri yayınlanmış olsaydı belki birilerini tanıma imkanım olurdu.Gerçi resimlere baktığımda ise birkaç arkadaşı orada gördüm ama emin olamadım.O yüzden kusura bakmayın toplantıya katılamadım.Artık başka bir buluşmada görüşmek ümidi ile.
Not: O gün size vermiş olduğum numaram yanımda deyildi telefonu almayı unutmuşum.
05363172699
05382589526
05325588356
Arkadaşlar numaralarım bunlar.
İnşallah farklı bir mekenda buluşmak dileği ile esen kalın.Kusura bakmayın artık geldim ama kimseyi bulamadım.
Asıl sen kusura bakma abi sana ulaşamadık.Önce armadada buluştu arkadaşlar ordan AOÇ ' ye geçtik.Ama sana haber veremedik ulaşamadığımız için...

evet abı ama merak etme senı cok andık =) ben senı gorseydım orda kesın cevırırdım ayaslı abım saglık olsun gelmısken fatıh abıyı ve alı kardes ı de getırseydın barı =))

organizasyondan geç haberim oldu üye olduğum tarihten önce yapıldı yoksa kesin ben de aranızda olurdum :)
süper bi buluşma olmuş inşallah en kısa zamanda tekrarlarız..
o ortamda bulunmak isterdim.
..

Holland link=topic=9418.msg160607#msg160607 date=1235951579' Alıntı:
organizasyondan geç haberim oldu üye olduğum tarihten önce yapıldı yoksa kesin ben de aranızda olurdum :)
süper bi buluşma olmuş inşallah en kısa zamanda tekrarlarız..
o ortamda bulunmak isterdim.
..

İnşallah, devamı niteliğinde bahar buluşması planlıyoruz. Ama Ankara dışında bir yer olacak büyük ihtimal.