TrakKulüp Ankara Buluşması 1

Ynt: TrakKulüp Ankara Buluşması

harika bir gündü ..... çok iyi vakit geçirdik ... bir yıldır sadece netten tanıdığım insanları yaından tanımak çok güzeldi . özellikle hüseyin abinin güler yüzü , samimi insanlığı ve salihin bitmek bilmeyen enerjisi ve heycanı güne damgasını vurdu .

bu güzel gün için öncelikle mustafa sana tekrar teşekkürler....

Resimlerin hepsi harika mükemmel ogün orada olamadığım için gerçekten çok pişmanım ortam gayet sıcak ve süper gözüküyor inşallah bidahaki buluşmaya kesinlikle katılıcam. Bu organisazyon ve bu paylaşım için sana nekadr teşşekkür etsek azdır (aranızda bulunmasam bile) Mustafa.. Resimlerde seni kimler tahmin edicek bakalım kendinide deşifre ettin sonunda :)

Resimler ve organizasyon harika takdir ettiğimi ifade etmek isterim herzaman söylerim birlik beraberlik ve dostluk güzeldir ömre ömür katar iyi arkadaşlar resimlerdeki arkadaşların bir kısmını tanıyorum ama emin olmadığım arkadaşların isimlerinide öğrenmek isterim elinize dilinize sağlık

süper bir buluşma olmuş gibi görünüyor orada olamadığım için üzgünüm fakat inşallah bir dahaki buluşmalarda yanınızda olmaya çalışacağım :D valla sadece sigara yakışmamış diyebilirim gerisi süper ayrıca resimde ağır abi var mı ??

operator11 link=topic=9418.msg123047#msg123047 date=1230578031' Alıntı:
süper bir buluşma olmuş gibi görünüyor orada olamadığım için üzgünüm fakat inşallah bir dahaki buluşmalarda yanınızda olmaya çalışacağım :D valla sadece sigara yakışmamış diyebilirim gerisi süper ayrıca resimde ağır abi var mı ??
Yok ama özel istek varsa bulurum :)

çok sey kacırmısız goruntuler bunu gosterıyor ıns bıdakı ısparta acık hava trktor fuarına hepınızı beklerım artık :) bende pek tanıdım söylenemez uyelerı huseyın abı mustafa ve okay abı

operator11 link=topic=9418.msg123047#msg123047 date=1230578031' Alıntı:

bende oyüzden merak ettim hangisi ağır abi diye :)

mustafa ve diğer kardeşlerim sanal alemden gerçek buluşmaya çok güzel bir örnek teşkil etmişsiniz .. kıskandım bende orda olmak isterdim...mükemmel paylaşım....hepinize teşekkür ederim...

atilla link=topic=9418.msg123052#msg123052 date=1230578171' Alıntı:
mustafa ve diğer kardeşlerim sanal alemden gerçek buluşmaya çok güzel bir örnek teşkil etmişsiniz .. kıskandım bende orda olmak isterdim...mükemmel paylaşım....hepinize teşekkür ederim...

Abi bizde kendi aramızda trakya trakkulup buluşması yapıyoruz yine buna çok şükür :)

Buluşmaya gelen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Sayelerinde çok güzel bir buluşma oldu. Gelemeyenleri canı sağolsun, inşallah daha çok böyle buluşmalar yaparız.

Trakya ' da olanlarda aslında kendi aralarında bir buluşma yapsa çok güzel olur. İstanbul, Edirne, Çorlu, Kırklareli ' den katılan arkadaşlar olabilir. Bence böyle bişey uygulayın.