Traktör tavsiyesi ?

Hem ara sürme işlerde kullanılıp çok yakıt tüketmeyen lastik ebatı her işe uygun hemde ağır işlerde kullanabileceğimiz, sıfır fiyatı günümüz şartlarında 250/300 bin arası olan servis ve dayanıklılık şartlarını göz önünde bulundurarak, marka fanatikliği yapılmadan forumdaki arkadaşların nacizane çift çeker model tavsiyeleri nedir?

Hem ara sürme işlerde kullanılıp çok yakıt tüketmeyen lastik ebatı her işe uygun hemde ağır işlerde kullanabileceğimiz, sıfır fiyatı günümüz şartlarında 250/300 bin arası olan servis ve dayanıklılık şartlarını göz önünde bulundurarak, marka fanatikliği yapılmadan forumdaki arkadaşların nacizane çift çeker model tavsiyeleri nedir?
Sıfır fiyatı 250-300 olan dediğiniz şeyleri yapabilecek yerli traktör dışında bişey yok bildiğiniz markalar Tümosan ,Başak , Erkunt , Newholland delta serisi

Biz yardimci traktör olarak Tümosan 8095 dar radial lastik altik konfor hiç yok diğerinin yanında ama daha önce tek çeker 285 vardı ona göre orjinal kabin klima ve 4x4 olması büyük konfor aslında ne aradığınızı bağlı birde bütçe meselesi ben Erkunt 85 başak 105 hattat 398 newholland TD 100 delta pazarlığı yaptım takas fiyatı ve üste en az ödeme olarak Tümosan uydu onu aldık memnunmuyuz derseniz evet bütçeye göre çok memnunuz diğer traktör ithal McCormick cok paramız olsa ondan alirdik

Tümosan 8195, Başak 2090 ve Erkunt 90Luks modellerini tavsiye ederim ama bunların içinden Tümosan çekişte iyidir Başak ve erkuntta Polonya Perkinsi var. Erkunt lükslerde ZF şanzıman, basakta cararro var diye biliyorum.
Tümosan kendi motor ve şanzımanını kullanıyor.

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450