Tümosan dan beklenmedik gelişmeler :)

Ynt: Tümosan dan beklenmedik gelişmeler :)

tumosan hala 80 66 teknolojisini somuruyo sadece kaporta degiştiriyo bu nasıl bi mantık motoru iyi gerisi boş şanzman defransiyel ilkel alıcı artık şanzımana bakıyo kabin konforuna bakıyo o kadar para veripte üstünde yorulmak istemiyo yorulmayı göze alan zaten motor degiştirmesin bizi bu kadar saf görüyolar gecen sene 8195 85 den ağzını açtı bayi 60 bıraktı 60 bile deli kar var gibi geliyo aynı traktoru 60 alan var 70 alan var 80 de alan var Allah yardım etsin 1 ay bin kapılarına var 50 vermezler yerli malı turkun malııııı

Çok çeşitli ürün var bilmiyorum kaç çeşit traktör üretiyor da birini satamaz ise ötekini satıyor.
Yenilik yapıpta son tenolojiyi uygulamak , kullanıcıyı rahat ettirmek gibi bir derdi yok kimsenin, nasıl olsa birini satamaz ise ötekini satar ürün çok.
Yenilik deyince el debriyajı olsa razıyım,sol ayağım ağrıyor , gelişme denince umutlanıyorum bende, hadi inşallah.

bana göre şuanda tümosan türk traktörden bir adım önde ilerliyor. gerek yardımcı silindirleri olsun gerek buçuk olsun gerekse kuyruk mili düğemeli ve dijital devir göstergeli.

bence tümosan kabinini yarış kabinden tedarik etse erkunt gibi veya nh gibi konforuda yerine gelecek.

tebrikler tümosan