ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

Ynt: ÜNLÜ PULLUK ARANIZDA...

ÜNLÜ PULLUK link=topic=35413.msg305339#msg305339 date=1288610450' Alıntı:
Merhabalar,
Paylasımınız ve yorumlarınız için tesekkur ederiz. Yaylı pulluklarımız kullanıcılar tarafından gerçekten de çok beğenildi. Biz de kendimizde olan videoları yakın zamanda ekleyeceğiz.
İyi çalışmalar dileriz.

Ben teşekkür ederim, size de iyi çalışmalar dilerim.

geche1965 link=topic=35413.msg305316#msg305316 date=1288571402' Alıntı:
merhabalar ünlü marka döner kulaklı pulluk aldım 14 kulak var 30,35,40,45 ayarlanabilir iş genişliği ne ayarlanabiliyor fakat etiketi boş hiç bir şey yazılmamış seri numarası bile yok bu neden kaynaklanıyor ve fiyatı da 9.400 biraz çok geldi çünkü alpler ve aydın pulluk 500 lira daha ucuz ilk baş umursamadım ama şimdi aklıma geldi 2 sene garanti varmış herhangi bir şey olduğu zmaan problem çıkarmı

Merhaba

Etiket yazdığımız makinanın arızalanmasından dolayı bu problemi bir ara yaşamıştık. Sizin pulluğunuz da ona denk gelmiş olmalı. Elinizde faturanız olduğu sürece bir problem çıkmayacaktır. Talep ederseniz fatura bilgilerinize göre etiketin yenisini yazabiliriz.

saygılar.

kardeşim hikayeyi senmi yazdın yazdıysan niye yayınlamadın bak bu konudA bizleri eğitimsiz bıraktın boşu boşuna gittik ünlüden pulluk aldık ama eskitemedik şimdi o pullukları ne yapıcaz valla tesüf ederim kardeşim bu arada sen aydın pullaktamı çalışıyorsun veya alplerdemi

mustafagursacli link=topic=35413.msg305343#msg305343 date=1288614768' Alıntı:
alpler aydın gerisi hikaye

ÜNLÜ PULLUK link=topic=35413.msg305369#msg305369 date=1288622154' Alıntı:
Merhaba

Etiket yazdığımız makinanın arızalanmasından dolayı bu problemi bir ara yaşamıştık. Sizin pulluğunuz da ona denk gelmiş olmalı. Elinizde faturanız olduğu sürece bir problem çıkmayacaktır. Talep ederseniz fatura bilgilerinize göre etiketin yenisini yazabiliriz.

saygılar.
sayın yetkili
Ben faturayı istemedim ama isterim size fatura bilgilerini mi yollayacam nasıl yapacaz...

ve ayrıaca bir sorum olacak

tekerlek kısmı sanki eğri resimdede göreceksiniz ters takılma ihtimali filan varmı yoksa bu normal mi

Uploaded with ImageShack.us

yok tekerleğini aldığımız yerde takerken ters takmışız dümdüzdü sonrada bişeyler yaptılar böyle oldu ondan kafama takıldı süremedimde yağmurlardan yarın deneyebilirim belki

geche1965 link=topic=35413.msg305444#msg305444 date=1288646564' Alıntı:
sayın yetkili
Ben faturayı istemedim ama isterim size fatura bilgilerini mi yollayacam nasıl yapacaz...

ve ayrıaca bir sorum olacak

tekerlek kısmı sanki eğri resimdede göreceksiniz ters takılma ihtimali filan varmı yoksa bu normal mi

Uploaded with ImageShack.us

Merhaba

İletişim bilgilerinizi özelden yollarsanız size yeni etiketinizi gönderebiliriz. Etiket makinası tamirden geleli 3 hafta oldu. Bu da pulluğunuzun yeni olduğunu doğruluyor. Ayrıca diğer sormak istediğiniz konularla ilgili Sn. Ahmet BÜYÜKŞAHİN ile iletişime geçerseniz sizin için daha faydalı olacaktır. Tel: 05337422977

İyi Çalışmalar

hoş geldiniz..üretici ile kullanıcı arasında köprü kurularak sorun veya mennuniyetlerin iletilmesi her iki taraf içinde faydalı olacağı kanısındayım...kullanıcıların sorunlarına detaylı cevaplar verdiğiniz içinde teşekkürler....

almış olduğum ünlü pullukta dönme sorunları yaşıyorum özel den sayın yetkiliye şikayetimi belirttim ama daha cevap yazmadı bilmiyorum benim almış olduğum pullukta mı bir sorun vardı anlamadım tekerlek yan duruyor bunu kendileride söylüyor çıkart gönder çok kolay ya ayak durdurma civatası yanlış takılmış ve ayak yan şekil duruyor bu önemli değil ama etiket basılmamış etiket makinesi arızalıymış şimdide denedikten sonra dönme sorunu nu anladım takılıp kalıyor pulluğu sallamanız gerekiyor şaçmalık sıfır pulluk al orasını sök burasını sök gönder dur pulluklar gerçekten kaliteliymiş :D:D:D

not(sürüm harika dedikleri gibi çamur tutmuyor alpler den daha iyi motoru yormuyor bu açıdan çok iyi ama estetik olarak kötü)

merhaba ben uşaktan yazıyorum 70-66 traktörümde 10 numara 4lü pulluk kullanıyorum ama biraz arası dar 1hafta içinde ünlü pulluk alacağım arazimiz taşlı arazi sayılır bana kaç numara tavsiye edersiniz 4lü olacak ve biraz iş genişliği fazla olmasını istiyorum cevabınız için şimdiden teşekkürler

MERHABA BENDE ÜNLÜ HELEZYON YAYLI PULLUKTAN ALDIM 4 LÜ BU ARASI 75 CM OLAN 2010 MODEL BUNUN 80CM ARALI ONLARDAN NE FARKI VAR BEN BİRAZ DAHA HAFİF DYE ALDIM.BİDE ARA KOLU TAKACAK 3 YER VAR EN ALTAKİ DELİĞEMİ TAKACAZ ORTADAKİ GENİŞ YEREMİ EN ÜSTEMİ HANGİSİNDA DAHA VERİMLİ CALIŞIR TRAKTÖRE ZOR VERMEDEN. BU ARADA BURDADA ÇOĞU KİŞİ ÜNLÜ PULLUKLARINA DÖNDÜ HERKEZ MENMUM BEN BİRTANEDE 12 5 Lİ ÜNLÜ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Merhabalar,
Sizin arazinize ve traktörünüze uygun 4 soklu geniş ara 10 numara veya 4 soklu 11 numara pullugumuzu tavsiye edebiliriz.
Biz tesekkür ederiz.
İyi çalışmalar

ramazan64 link=topic=35413.msg308741#msg308741 date=1290280600' Alıntı:
merhaba ben uşaktan yazıyorum 70-66 traktörümde 10 numara 4lü pulluk kullanıyorum ama biraz arası dar 1hafta içinde ünlü pulluk alacağım arazimiz taşlı arazi sayılır bana kaç numara tavsiye edersiniz 4lü olacak ve biraz iş genişliği fazla olmasını istiyorum cevabınız için şimdiden teşekkürler