Vlog#3 -Nadas- Lastik basıncı, Deutz Agrofarm, Alpler pulluk

Bu güzel paylaşım için teşekkürler.Yanlış görmediysem seni dün eskişehir vega da gördüm :D Benim motor ilk geldiğinde havalar Ön-Arka ikiside 30 dan fazlaydı önler 20 arka 22 yaptım zıplamada kesildi.

Paylaşım için teşekkürler Görkem. Güzel bir vlog olmuş yine. Yalnız bu traktörü değiştir yaw. Vlog için hiç uygun değil. Kafam şişti sanki beraber sürüyoruz tarlada. Video da uzun yani tarlaya gitmiş kadar oldum. Bu kafa şişmesine bir yevmiye hak ettim...:D
hahahahaha teşekkür ederim Abi keşke şöyle arion 540 falan olsa dimi :D

Bu güzel paylaşım için teşekkürler.Yanlış görmediysem seni dün eskişehir vega da gördüm :D Benim motor ilk geldiğinde havalar Ön-Arka ikiside 30 dan fazlaydı önler 20 arka 22 yaptım zıplamada kesildi.

Teşekkür ederim Abi evet köyde iş olmadığı için eskişehirdeyim :)fabrikada lastik tam otursun diye öyle çok hava basıyorlar

Paylaşım için teşekkürler.Sonuna kadar izledim.Lastikler, sürümde yumurta gibi yana açılmazsa tatsız oluyor, MC Cormick 'te ses nerdeyse yok denebilir.

Hocam mccormick kabin içi gerçekten sessiz. Deutzların kabin içi sesi acaba videodan dolayı mı (mikrofon hassasiyetinden)bu kadar çok geliyor kulağa.

traktörlerde tarlada çalışırken lastik havaları 1 bar veya 14-15 PSİ yaparsanız. yakıtınız %15-25 arasında düşer.
Almanlar traktör testleinde yük altında havaları hep düşürüler. iyi araştırma yaparsanız dediğimi görürsünüz.
iyi çalışmalar.

traktörlerde tarlada çalışırken lastik havaları 1 bar veya 14-15 PSİ yaparsanız. yakıtınız %15-25 arasında düşer.
Almanlar traktör testleinde yük altında havaları hep düşürüler. iyi araştırma yaparsanız dediğimi görürsünüz.
iyi çalışmalar.

Lastiklerin garanti süresi, iki(2) yıldır.Lastik yanaktan dikine çatlak yaptığında " Düşük havayla kullanılmış, kullanıcı hatası var." diyen firmalar var.Lastik tabanı sağlam olsa yanaktan çatlama yapmıyor.

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.