Yeni Aldığımız Sulama Borusu Römorku

Herkese iyi forumlar, yeni aldığımız boru römorkunu sizlerle paylaşmak istedim. Kişi isterse biraz uğraş ile kendisi de kolayca yapabilir. bereketli günleriniz olsun
IMG_7683.JPGAE24F391-AD2B-4065-B31C-3E96400DA846.JPG91E8FBDD-E1A5-45AC-9265-8BC96AB376EC.JPG267AF322-B221-4D99-BB1D-9CFDD01AF181.JPGIMG_7684.JPGIMG_7697.JPG

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bizimde bir süredir aklımızda yakında almayı veya tanıdık bir ustadan işimizi görecek kadarıyla bir şey yaptırmayı düşünüyoruz. Ayrıca emniyet için Reflektör takılmasına bende sonuna kadar katılıyorum.

çok sağolun, kullanışlı bir römork bu civarlarda artmaya başladı sayısı yavaş yavaş. reflektörü de takacağım en yakın zamanda

• Beğen
Tepkiler: DiplomalıÇiftçi
Hayırlı olsun ustam bizde su yok bizim iş kolay keşke su olsaydıda ugraşsaydık ama malesef yok kısaca su hayattır...
sağolun, elbette öyle:)
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
çok teşekkürler
sağol abi daha iyileri sizlerin olsun
Hayırlı olsun ..
teşekkürler

Güle güle eskit Berkay sepeti çok güzel olmuş genişce
Beylikovada mı yapıyolar
Aşırı boru sarıp kullanacaksan tekerlere makas koydurabilirsin yol vurmasını alır esnetir

çok teşekkürler abi sepeti özellikle geniş tutturduk, bozanda yaptırdık. makas konusuna bi göz atayım ihtiyaç olur mu bilmiyorum