Yeni Anadolu Tarım Yem Karma Makinamız

Hayırlı olsun benimde ihtyacım var böyle bir makineye kullandıkça memnuniyetini ve şikayetini burdan yazarsan referans olur bizede
Eren , Biga da mert demir ve isci mixs , iki tane imalatci var
Fena degil makineler
Faydalari en onemlisi ziyan azaliyor
Yem yoluda varsa iscilik cok azaliyor
Guzel dengeli bir karisim oluyor
Sindirim konusunda yararli kiyip karistiriyor
Yem yolu dedik cok onemli yoksa yem karma sadece karmaya yariyor tasima hayvanin onune bosaltma ellen olur iscilik arttar.

Eren , Biga da mert demir ve isci mixs , iki tane imalatci var
Fena degil makineler
Faydalari en onemlisi ziyan azaliyor
Yem yoluda varsa iscilik cok azaliyor
Guzel dengeli bir karisim oluyor
Sindirim konusunda yararli kiyip karistiriyor
Yem yolu dedik cok onemli yoksa yem karma sadece karmaya yariyor tasima hayvanin onune bosaltma ellen olur iscilik arttar.
Onları duydum fakat karışan yemin homojenitesinden şüpheleniyordum kullanan birkaç işletme sahibine sordum tam karışım olmuyor fabrika yemi dibe çöküyor falan dediler belkide karışmadan döküyolar kullanım hatası var bilmiyorum... yem yolum var fakat giriş çıkış sorun şuan. Yeni barınak yapacağım projeyi çiziyorum onda kullanacağım nasipse

Hayırlı olsun Rıdvan güle güle kullanın
Sağolasın Ali

Rıdvan hayırlı olsun, yeni gördüm konuyu, bize de ihtiyaç ta :( olmadımı olmuyor.
Sağol Nail abi bu yem karma makinaları büyükbaş hayvancılık yapan için olmassa olmaz inşallah en kısa zamanda sanada nasip olur.Bayiler yem karma makinaları ödemelerinde çok kolaylık sağlıyor geneli aylık süt parasından süt parasına vade yapıp satıyor.

Hayirlo olsun. 5-6 m3 olsa dahami iyi olur du? Tabiki tercih sizin

Sağ olun.Bizim hayvan sayımız 10 civarında 2.5m3 bize yetiyor ama 3 m3 olsa daha iyi olacakmıştı.Alırken bayi bize 5 m3 olanını önerdi büyük gelir diye almadık.Hayvan sayısı 20-30 başı geçince benim tavsiyem 5-6 m3 olan makinalar 2-3 m3 olan makinalar yetersiz kalıyor.

2.5 m³ 5 balya alıyor ise iyi bizimki de 2.5m³ 3 balya + silaj doluyor ve karması zor oluyor zaman alıyor bu yüzden 4m³ yatay makineye gecmeyi düşünüyoruz hangi makineleri onerirsiniz özsan uygun fiyatlı ve kredi imkanı ile cazip geliyor şuan

2.5 m³ 5 balya alıyor ise iyi bizimki de 2.5m³ 3 balya + silaj doluyor ve karması zor oluyor zaman alıyor bu yüzden 4m³ yatay makineye gecmeyi düşünüyoruz hangi makineleri onerirsiniz özsan uygun fiyatlı ve kredi imkanı ile cazip geliyor şuan
Sirf balya koyunca 6 balyaya kadar alıyor.Normalde 4 balya 2 kepce küspede pek sıkıntı olmuyor.İzelmakın dikey yem karma makinaları var onları tavsiye ederim bizim yan köyde 3 tane dikey izelmak var kullananlar memnun.