<Yeni> CaseİH JX80 - 3 Silindir 83 HP

Ynt: <Yeni> CaseİH JX80 - 3 Silindir 83 HP

valla sezer o vites bayır aşağı çok yüklü olduğun zaman toplamasın diye kullanabilirsin yada bayır yukarı arkanda çok yük var baktın gözüne kesmedi bayır tak 4x4 e o vitese tak çıkarsın başkada bilmiom nerde kullanırsın

66 fiatlarda samelerde landinilerde td serisi nh lerdede war benzeri 1 takwiye 1 . tospa gibi gdio patetes toplarken kullanıolardı gördüm motoru bırakıolar kendine arkada kazıp toplayıp arabaya atıyolar

ya arkadaşlar o vites cok acayip ağır ya traktörün hareketi belli olmuyor 100 metreyi 20 dkde zor gider yaw gazı diplesen normaol bir traktörün takviye birinin gazsız hali kadar gitmez ki o dediğiniz işlerde takviye bir kullanılır ancak ama bu cok yavaş

sezer link=topic=20662.msg179206#msg179206 date=1242285444' Alıntı:
ya arkadaşlar o vites cok acayip ağır ya traktörün hareketi belli olmuyor 100 metreyi 20 dkde zor gider yaw gazı diplesen normaol bir traktörün takviye birinin gazsız hali kadar gitmez ki o dediğiniz işlerde takviye bir kullanılır ancak ama bu cok yavaş

ayıklama işi uzun sürdüğü için en yawaş witesi kullanıolar başkada bi işte kullanıldığını görmedim

YA ARKADŞIM 80 90 95 FALAN KIYASLADIĞIM YOK DİYONUZ TD 95 LE CASE JX 95 AYNI AMA DEĞİL HAKLISIN ARKADŞIM ŞU BANA İNANMAYANLARIDA Bİ EVİME DAVET TEMEK İSTERDİM SİZE BİR SIR VERİYİM BİZİM MOTORUN TURBOSU DEVREYE 13 BİN DEVİRDE DEVREYE GİRİYOR SÖYLESENE TD NİN KACTA GİRİYO ONU GEC HERŞEYİN PAHALISI İYİDİR YALAN MI AYNI CUKULATA OLSUN BİRİ YENİ CIKMIŞ OLSUN BİRİ 5 SENE ÖNCE CIKMIŞ OLSUN PAHALIMI DAHA TATLIDIR UCUZ OLANMI ARADADA BAYA FARK VAR

nail abi gidelim ya hakkatten sürüm zamanı hem tanışırız hemde 1 günü beraber geçiririz.foto falan site halkına sunarız.trakyalılar toplansın artık ya

gelin be arkadaşlar ayıp ettiniz ağırlamam mı yawww hem tanışırız sonra ben sizin oraya gelirim bakın o yazdığım noyu kaydedin gelirken ararsınız yok be ne toprak ağası 500 falan var bidaha nomu yazıyonm 05458085713