<Yeni> CaseİH JX80 - 3 Silindir 83 HP

Ynt: <Yeni> CaseİH JX80 - 3 Silindir 83 HP

19 adas ne iş yapıyon okuyormusun
ben 2 yıllık 2. sene bitti alttan baya ders var tekira avm de mc donalds ta calısıyorum boş vakıtlerimdede köye gidiyorum babama yardıma hayvancılıkta var

ooo iyimişik benim biraz karışık karı kız birazda piskopatlık derken okul bitti yaw ben bi sene gec yazılmışım okulu bir sene ilhami ertemde kaldım devamsızlıktan sonra endüstiriye gectim sınıfı gectim MOTOR bölümünü terciğ ettim girdim şimdi yne 80 gün devamsızlığım var artık dışarıdan bitiricem dışarıdan 3 sene ben konuştum direk 3 ten başlıyacam okulu bitirip diplamayı alıcam bizdede hayvancılık var ve ben köyü cok seviyorum

harbiden ustaa çok kactım okuldan yaw bizim burda harkez hem tarım hem hayvancılık yapar ama hayvadan cok yem borcu oldu gecen sene 80 ton buğday 20 ton gündendi gtti hayvanlara yem borcu arpa cok az ekmiştik biraz aile içi sorunlar oldu babam fazla ilgilenemedi de nese bizde 55 tane falan vardı büyük baş şuan 18 tane bıraktık hayvancılıkta fabrikadan geciniyosan iflas edersin be kardeşim zaten para yapmuyo bizde daha cok tarlaya önem veriyoz

sezer link=topic=20662.msg183590#msg183590 date=1243924166' Alıntı:
ben edirneliyim bizde var jx95 biraderler biz l 95 te kullandık ama arada fark var anlatamıyorum size ooooof of anlamayın be banane
aradaki fark nedir sezer ben case yi inceledim görüntü benziyor ancak, malzeme ve işçilik farkı var gibi??
Performans nasıl new hollandı tutarmı yani.

sezer link=topic=20662.msg177867#msg177867 date=1241771956' Alıntı:
bende jx 95 var 20+12 o kolla oluyor evet ön ceker kolunun yanında ama sadece takviye vitesinde cekiliyor ne işe yarıyor hala anlamış değilm bende o vites taviye birin takviyye biri o vitesteyken traktörün yanından bir karınca bile gecer çok ağır bi vites milim milim gidiyor 20+12 öyle oluor yani diğer 2 ve 3 takviye konumunda kol cekilmiyor sadece takviye birde cekiliyor cektinmide takviye biri kilitliyor O VİTESİ NİE YAPMIŞLAR NEREDE KULLANILIR ANLAYMADIM DAHA NE İŞE YARADIĞINI BİLEN VARSA ACIKLASIN LÜTFEN OKADAR YAVAŞ BİR VİTESİ saygılarımla umarım anlarsınız
Çok ağır olan bu vitesin buralrda kullanılan ismi sürüngen vites. Bunu benim bildiğim tütün fidesi ekenler tarlaya tütün ekiminde kullanıyorlar.

Aslında düşündüğümüz zaman bu modelin nekadar büyük nimet olduğunu anlarız :D
3 silindir dahada önemlisi 2.9 litre motora 83 tane beygir sıkıştırmışlar bea :)
millet bu motora 65den fazlasını sıkıştıramıyor... :(