YENİ YERLİ MARKA - LANDFORCE GÜBRE SERPME MAKİNESİ

Ynt: YENİ YERLİ MARKA - LANDFORCE GÜBRE SERPME MAKİNESİ

furkan efendibeyoğlu link=topic=54461.msg576711#msg576711 date=1333952630' Alıntı:
güzel makineye benziyor ama fiyatı belirtilmemiş :)

online satış veri tabanımız hazırlanmakta olduğu için fiyat belirtemedik. fakat size en yakın bayimizden veya satış uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

http://landforce.com.tr/index.php/iletisim/yetkililer telefon fax ve e mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

saygılarımla.

yahya0206 link=topic=54461.msg577022#msg577022 date=1333991321' Alıntı:
online satış veri tabanımız hazırlanmakta olduğu için fiyat belirtemedik. fakat size en yakın bayimizden veya satış uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

http://landforce.com.tr/index.php/iletisim/yetkililer telefon fax ve e mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

saygılarımla.

nh_fıat link=topic=54461.msg577288#msg577288 date=1334001939' Alıntı:
eski bir makina boyalı oldugundan yazı yok .)

gönderidiğiniz özel iletinizi aldım. sizin kullandığınız makine model yada çeşidinden üretim yapmamaktayız.

saygılarımla.

phantomerkunt link=topic=54461.msg577301#msg577301 date=1334002379' Alıntı:
kusura bakmayın ama makina zayıfa benziyor bende alacam bir tane yoksa ama şahsen hoşuma gitmedi fotolardan

öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
makinenin bütün malzeme ve işçiliği birinci sınıftır. sağlamlık açısından da bir problemi yoktur. gübre tankında uyguladığımız extra bükümler sayesinde de emsallerinden daha dayanıklıdır. boya öncesi hazırlık ve boya tekniği de standartlara ( TS 39 ) göre yapılmaktadır. Dış görünüşünün sizin tarafınızdan beğenilmesini isterdim bu sizin tercihiniz . fakat sağlamlık konusunda kesinlikle hiçbir sıkıntı yoktur.

saygılarımla.

Gecne hafta bizde aldik...)))kocaman td80nin arkasinda 350 litrelik tek pervaneli teknoloji yoksunu bisey...O kadar yalvardim, gel 600 lük cift pervane alak, tek 1000 verek dedim ama yok, adam gitti 500 liraya aldi o demir yiginini. Moturun arkasinda öyle bir duruyoki afedersiniz 'at y***na sinek konmus' atasözü akillara geliyor......

satocan58 link=topic=54461.msg577908#msg577908 date=1334080502' Alıntı:
Gecne hafta bizde aldik...)))kocaman td80nin arkasinda 350 litrelik tek pervaneli teknoloji yoksunu bisey...O kadar yalvardim, gel 600 lük cift pervane alak, tek 1000 verek dedim ama yok, adam gitti 500 liraya aldi o demir yiginini. Moturun arkasinda öyle bir duruyoki afedersiniz 'at y***na sinek konmus' atasözü akillara geliyor......

traktöre alacağınız makinenin hem traktöre hem de araziye en önemlisi de geleceğe göre seçilmesinde fayda olur düşüncesindeyim.

saygılarımla.

yahya0206 link=topic=54461.msg577904#msg577904 date=1334080358' Alıntı:
öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
makinenin bütün malzeme ve işçiliği birinci sınıftır. sağlamlık açısından da bir problemi yoktur. gübre tankında uyguladığımız extra bükümler sayesinde de emsallerinden daha dayanıklıdır. boya öncesi hazırlık ve boya tekniği de standartlara ( TS 39 ) göre yapılmaktadır. Dış görünüşünün sizin tarafınızdan beğenilmesini isterdim bu sizin tercihiniz . fakat sağlamlık konusunda kesinlikle hiçbir sıkıntı yoktur.

saygılarımla.
hayır tipini görünümünü beğendim ama sanki zayıf gibi geldi kazanın oturtulduğu şase biraz dahamı arkaya gitmeliydi diye düşündüm ben kesin bir tane gübre serpme makinası alacağım şu anda araştırıyorum size bir kaç sorum olacak
1. gübrenin içindeki kesekleri parçalayacak sistem nasıl verimli çalışıyor mu
2.üzerindeki eleği isteğe bağlı olarak daha ufak gözlü yapabilirmisiniz
3.miktar ayar mekanizmasını kısaca tarif edebilirmisiniz
4.600 litre tek diskli ve çift diskli pistonlu modellerin fiyatları nedir
biraz uzun oldu ama cevaplarsanız memnun olurum

Hoşgeldiniz.. Hayırlı satışlar, bol kazançlar..

satocan58 link=topic=54461.msg577908#msg577908 date=1334080502' Alıntı:
En büyük tarla kaç dönüm :) Duyanda 100 dönüm tek tarlası olup dönüme 30 kg gübre atıyo sanar :)

Makinenin tasarımı güzel ve kaliteli duruyor. Ülkemizde 'huni' gibi şekli olan, basit ve tenekeden imal gübre serpme makinelerinin dışında üretim yapılabildiğini görmek güzel. Hayırlı olur inşallah.

Dqn link=topic=54461.msg578027#msg578027 date=1334086988' Alıntı:
Hoşgeldiniz.. Hayırlı satışlar, bol kazançlar..
En büyük tarla kaç dönüm :) Duyanda 100 dönüm tek tarlası olup dönüme 30 kg gübre atıyo sanar :)
en büyügü 60 dönüm...olaya öyle bakma...bizimkinin is genisligi ile bu ayni degil...hadi onuda gectik...350 litre gübreyle bi gidisde atacagin yer 35 dönüm, ayni gün ayni yere git git gel.bi kere 60 dönüme zaten 2 kere gidecek. yanindakileride sayarsan köye 3 4 kere git gel yapacak...tabi homojen dagitim bana göre en önemlisi...bu kafayla sivas ciftcisi gelismez bu muhammet...sende böyle düsünüyosan vay halimize...

senede yaz gübresi olarak 25-30 ton gübre serpiyoruz ama hala o eski huni tipli teknoloji yoksunu fırıfırla gerçi markası iyi topal ahmet in ama iyice eskimiş olmuyor artık kafaya koydum iyi bir fırfır alacam ama hangi marka tek diskmi çift disk mi bunlara karar veremiyoırum

Ahmed Gülsu link=topic=54461.msg578032#msg578032 date=1334087299' Alıntı:
Makinenin tasarımı güzel ve kaliteli duruyor. Ülkemizde 'huni' gibi şekli olan, basit ve tenekeden imal gübre serpme makinelerinin dışında üretim yapılabildiğini görmek güzel. Hayırlı olur inşallah.
))) valla topraaam babamda aynen öyle tarif etti bayiiye...Hani su huni gibi tenekeden olanlar varya sen onlarin fiyatini söyle diyodu.))))Neymis efendim, digerlerindne cok gübre dökülüyomus, bunun agzi darmisda dökülme olmazmis.....