YENİ YERLİ MARKA - LANDFORCE GÜBRE SERPME MAKİNESİ

Ynt: YENİ YERLİ MARKA - LANDFORCE GÜBRE SERPME MAKİNESİ

anayurtlu 3105d link=topic=54461.msg576292#msg576292 date=1333881823' Alıntı:
demekki şase zayıf :) ama ben olanıda görmedim :D

yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim.

şaselerimiz oldukça mukavemetli bir yapıya sahiptir. şanzıman yatağı ve köşe taşıyıcılar emsallerine göre daha çok kuvvetlendirilmiştir. ayrıca tank ve şase kaynakları 1. sınıf kalitededir. makinemizi yakından görmeniz bunları anlamanıza yeterli olacaktır.

saygılarımla.

yahya0206 link=topic=54461.msg576468#msg576468 date=1333911701' Alıntı:
Fatih Bey;

bu soruyu birçok defa duyuyoruz.

cevap: amaç ihracat olduğu için yabancı isim koymanın daha doğru olacağını düşündük.
Benim de konuyu ilk gördüğümde aklıma gelen soru buydu...Bence ürünün yapımı kadar ismi de önemli...Mesela Erkunt gibi yapamaz mıydınız...İçeride Erkunt dışarıda Armatrak...

Anıl Tiraki link=topic=54461.msg576491#msg576491 date=1333912697' Alıntı:
Benim de konuyu ilk gördüğümde aklıma gelen soru buydu...Bence ürünün yapımı kadar ismi de önemli...Mesela Erkunt gibi yapamaz mıydınız...İçeride Erkunt dışarıda Armatrak...

fikirleriniz bizim için çok değerli. düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
saygılarımla.

yahya0206 link=topic=54461.msg576502#msg576502 date=1333913106' Alıntı:
fikirleriniz bizim için çok değerli. düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
saygılarımla.
Ben teşekkür ederim...Bu konuda bir çalışma yaparsınız umarım...Ve size bir sorun dile getireyim...Çiftçinin gübre atarken büyük sorunu çamur...Sizinde bileceğiniz gibi gübre atımında çamur olağan bir durum...Ve bu sırada traktör çamurda ilerken yavaşlar ve birim alana daha fazla gübre atılır...Bu durum bitkinin zarar görmesine neden olur...Ar-ge çalışmalarınız da buna yer verirseniz sevinirim...Avrupa ' da bu durum çözülmüş durumda ancak Türkiye ' de bu durumla ilgili bir çalışma yok bildiğim kadarıyla...Umarım bu konuda da bir çalışma yaparsınız...Size iyi çalışmalar ve başarılar dilerim...

bizde 800lt gençler marka var sizinkinin 600lük olanın aynısı sadece üzerinde ilave var..
Makınanın şu eksiği var gübreyi traktöre atıyor arka aksların olduğu yerin boyalarını kazıyor bizim iki traktöründe kazınmış durumda..Size tavsiyem müşteri memnuniyeti açısından pervanenin oradaki muhafazayı 25er cm daha uzatmanız, birde bağlantı kollarını kurdağzı şeklinde yapmanız.

anayurtlu 3105d link=topic=54461.msg576640#msg576640 date=1333926954' Alıntı:
bizde 800lt gençler marka var sizinkinin 600lük olanın aynısı sadece üzerinde ilave var..
Makınanın şu eksiği var gübreyi traktöre atıyor arka aksların olduğu yerin boyalarını kazıyor bizim iki traktöründe kazınmış durumda..Size tavsiyem müşteri memnuniyeti açısından pervanenin oradaki muhafazayı 25er cm daha uzatmanız, birde bağlantı kollarını kurdağzı şeklinde yapmanız.

yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederim. kurdağzı askı mapa sistemini 1000lt ve üzeri makinelerde , üzerinde çalışmaya devam etmekteyiz.

saygılarımla.