Yepyeni New Holland TR5.110

23.04.2009
13,966
23,923
35
Bilecik

Hayırlı olsun ☺ FB_IMG_1551519961149.jpgFB_IMG_1551519957772.jpgFB_IMG_1551519954032.jpg

Görünüş itibariyle on numara: ) özellikleri nedir acaba ? Birde bu motorun en az 90 hp olanı çıkar diye tahmin ediyorum tdd yerine bu model çıkacaksa 65 ve 75 e uyarlamazlar
Td üretimden kalksın artık tt seriside kalksın 15 senedir ayni özellikteki traktoru piyasaya sürüp duruyolar en cokta satılan modeller tt yerine tt4 tdd yerinede tr5 devam etsin tr5.75 de tr5.110 a kadar

Td üretimden kalksın artık tt seriside kalksın 15 senedir ayni özellikteki traktoru piyasaya sürüp duruyolar en cokta satılan modeller tt yerine tt4 tdd yerinede tr5 devam etsin tr5.75 de tr5.110 a kadar
Tt tdd üretimi kalkarsa nh satış yapamaz cemal abi millet td100 e 170 bin vermeyi çok görüyorken tr5 serisi çok pahalı kimse alamaz ki

TT ve TD serileri en çok satan model diye söylüyorsun, teşhis tamam. O halde niye üretim kaldırsınlar?
Hele 56 ve TT serileri sıfırları nasıl çok satılıyor anlayamıyorum. 8+2 vites. Tüm rakipleri mekanik şatıllı olmasına rağmen. Ne zaman satilmazsa o zaman kaldırılır, bu gidişle devam eder.

TT ve TD serileri en çok satan model diye söylüyorsun, teşhis tamam. O halde niye üretim kaldırsınlar?
Hele 56 ve TT serileri sıfırları nasıl çok satılıyor anlayamıyorum. 8+2 vites. Tüm rakipleri mekanik şatıllı olmasına rağmen. Ne zaman satilmazsa o zaman kaldırılır, bu gidişle devam eder.
Bir tdd kullanicisi olarak halen ayni özellik p.s den memnun olanda var olmayanda var ama tt ve 56 serisi nasil bukadar cok satiliyor anlamiyom tds var mesela fiytta uygun 12 12 vites li onun satisi cok az mesela

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Hayırlısı olsun ne diyelim. Bu modelleri çiftçimiz çok daha önce hak ediyordu. Ama firmalarımız hala geriden gelmekte ısrar ediyor. Traktör TD ve T5 serilerinin karması gibi birşey olmuş göründüğü kadarıyla. T5 zaten yurt dışında GEN 3 kasasına geçti. Bizde TR5 diye ilk kasayı montajlayıp veriyorlardı. Artık üretim kalktı herhalde. Onun yerine bunları sunacaklar diye düşünüyorum. Keşke ona daha biraz benzer olsaydı. Ön silecek hala camın orta yerinde, egzoz eski modellerdekine benzer biraz çirkin durmuş ve ön gösterge de ne yazık ki ayarsız. Yani kırma bir traktör gibi. Büyük ihtimal silindir hacmi T5'lerde az olduğu için bu tarz bir uygulamaya gidildi. O yüzden de karma bir model çıkarmışlar. Keşke ülkemiz çiftçileri daha fazla değer görsede tam donanımlı makinalar kullanabilseler. Başak Red Power 5120' den sonra bu biraz sönük kaldı gündemde. Ama Red Power' da Avrupa çiftçileri için falan diye duyumlar oluyor. İnşallah öyle bir hata yapmazlar ve bize daha boş traktörleri piyasaya sürmezler.

Görünüş itibariyle on numara: ) özellikleri nedir acaba ? Birde bu motorun en az 90 hp olanı çıkar diye tahmin ediyorum tdd yerine bu model çıkacaksa 65 ve 75 e uyarlamazlar

Bütün tdd modelleri ile aynı var
Özellikleri tr5 ve casenin farmall c si ile aynı sayılır şanzıman hidrolik ve motor olarak sadece kabin kaporta ve iç dizayn farklı