<<><>>Y€ni NesiL Tds<<><>>

Ynt: <<><>>Y€ni NesiL Tds<<><>>

gökoğlu link=topic=3904.msg59057#msg59057 date=1216817474' Alıntı:
önceki serisinden güzel olmuştur herhalde, td veya tds serisinin ileri, geri vitesini geçirmek için vucut geliştirme spor dalından maaşla adam tutuyorlardı çifçiler, vitesi geçirmek için.çok zor geçiyordu çünkü kullanan bilir.öncekilerden çok güzel olmuş yeni serisinin vitesleri. erdem teşekkürler.
walla bizde 2003 model wardı....öle cok zor geçmiyodu.....çarşamba günüde allah izin werirse 2009 td 85 alıoz ince lastikli

millet viteslere servis olarak bende kızıyorum ama oradan cıkması şart yoksa vitesleri yandan alsa şanzuman tipini degiştirmesi gerek arkadaşın biri diyor 50 milyar tamam fiyatı pahalı ama gruplarının içinde 75 s önünde gidecek motor yok 288 golu denedık her motorla varım 75 s yakıtta idda etmem ama tarlada olsun kültede olsun tapanda olsun önünde duracak motoryok bunu böylebilin 75s kötü motordegil ayrıca erkunt onun önunde duramazkiiii hahahahhaha

e_özkan_95 ,tavsiyem odur ki bu resmi biran önce kaldır. Fotoğraflar güzel kimse ona birşey demiyor ama traktöre demediklerini bırakmadı herifler, ee haksız da değiller yani,böyle bir mühendislik akıllara zarar valla.Ben çok bilmiyorum ama inşallah o traktörü bizim mühendisler yapmamıştır.İşin bir diğer garip yanıda yeni nesil olması ;

emre_ck link=topic=3904.msg93210#msg93210 date=1225964927' Alıntı:
millet viteslere servis olarak bende kızıyorum ama oradan cıkması şart yoksa vitesleri yandan alsa şanzuman tipini degiştirmesi gerek arkadaşın biri diyor 50 milyar tamam fiyatı pahalı ama gruplarının içinde 75 s önünde gidecek motor yok 288 golu denedık her motorla varım 75 s yakıtta idda etmem ama tarlada olsun kültede olsun tapanda olsun önünde duracak motoryok bunu böylebilin 75s kötü motordegil ayrıca erkunt onun önunde duramazkiiii hahahahhaha
TD 75 LER IYI TUTULMADI BUNU BILMEM DAHA YENI.AYRICA 288 LE GIDEMEZ O 75 S

Bu motorlar Yurtdışına kamyonlarla giderken yolda görüyorduk bundan 2 sene önce soruyorduk bayilere nezaman getireceksiniz bu traktörü Türkiye ' ye... New Holland bayisi arkadaşta hep dile getirdi bu tds yi ve nihayet verdiler Türkiye pazarına da bu açıdan baktığımda vitese yorum yapanlar başka traktör ile kıyaslanlara gülüyorum...
Emreninde ediği gibi traktörün performansı mükemmel bu fiyatıda bence hakediyor...

bence gayet güzel bunların ortadan viteslileri var bizim koyde yandan vites bi td 55 vardı bindim gayet rahattı vitesleri konforu bununda iyidir bence new holland da en sevdigim seri td 75s modeli tam benlik 72 hp 3 silindir torkuda çok yuksek :)

cazgin0020 link=topic=3904.msg394757#msg394757 date=1304611170' Alıntı:
bence gayet güzel bunların ortadan viteslileri var bizim koyde yandan vites bi td 55 vardı bindim gayet rahattı vitesleri konforu bununda iyidir bence new holland da en sevdigim seri td 75s modeli tam benlik 72 hp 3 silindir torkuda çok yuksek :)

katılıyorum sana kardeşim. hiçbir zaman fanatik değilsin. benim gibi. fanatik olmayada gerek yok zaten bugun bu firmalar var yarın yok. her zaman cebimize bakmaz zorundayız.

bizde td s var viteslerin şeklini hatırlamıyorm :D 2010 modeli var
çünkü normlade hiç dkkat çkmiyo binincede fark edemiyorsunz bu zmna kadar hiç bacağıma tekıldığını görmedim gerçekden çok düzgün şekilde yana geçiyor ve vitesleride oldukca rahat
bu sanırım 2008