YİNE KARYAĞDI BU KEZ ERKUT KÖY YOLLARI AÇIYOR...

Ynt: YİNE KARYAĞDI BU KEZ ERKUT KÖY YOLLARI AÇIYOR...

E 5 cıkan yol mustafa çok kar var şimdide yine yağıyor. bugün bnden hariç herkez yamada kalmış bnde gittim yolu açtım. eczacı yolda kalmış onuda çektik.. dipi var esiyor açıyoruz yarım saat sonra gine kapanıyor.. sabahakadar yine kapatır..istersen yabanlı yolunuda acarız.. yederki sende mustafa........

Mahşallah ne kar yağmıs ustam kazavuyu çeviripte geri geri kürüseydiniz daha iyi olmazmıydı hem traktörün tekerleri açılmıs olurdu :)

Güzel paylaşım. Kar çoğalınca yol açma işi Erkunt ' a geçmiş galiba. Sizin oralarda köylere kar küreme bıçağı vermiyorlar mı? Bizim buralarda her köyde 2 adet kar küreme bıçağı var. Traktörlerin önüne takıyorlar. Her senede traktörüne bıçak taktıranlara belli bir miktarda kira parası veriyorlar. Kışın yolları açsınlar diye...

kolay gelsin.
böyle zor olmuyormu ? bu kadar kar olmadan devamlı küreseniz nasıl olur yada vardiye vardiye koca köyü sen kürüyon gariba ?
birazda acemisiyim bizim burda kmse küremez. makina gelir kürer zaten çokda kar olmaz . :)

makineler gelesiye kadar vadandaşın canı cıkar.şimdi yeni yoldan geldim iki arkadaş yolda kalmış.tipi var... açıyoruz. yarım saat içinde yine kapanıyor.makineler hep bizim köydemi bekleyecek. çok kar yağıyor buralarda.

şaban.muhtar link=topic=51203.msg517273#msg517273 date=1327180924' Alıntı:
makineler gelesiye kadar vadandaşın canı cıkar.şimdi yeni yoldan geldim iki arkadaş yolda kalmış.tipi var... açıyoruz. yarım saat içinde yine kapanıyor.makineler hep bizim köydemi bekleyecek. çok kar yağıyor buralarda.
kar yağsa köyde kalsak acaba sabaha kadar ne tür şakalar üretilirki?