YÜZÜAK JET SULAMA TABANCASI ALACAGIM KULLANICI YORUMLARI VE SATMAK İSTEYEN VAR MI ?

Yüzüak sulama tabancasıdan jet serısınde 50 veya 55 urununu almak istıyorum ama bölgemızde hıc yok sayılır bu yuzden kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var ve egerkı ıkıncı el satıs yapmak istıyen varsa onları da görmek ısterım
Suyu arazılerımızın yanına gelen Basınclı sulama sıstemlerınden alacagız yanı traktör kullanmayacagız.
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Adsız.pngAdsız.pngAdsız.png

Bizdede kapalı sistem var.Benim görüşüm tabancanın mesafesi arttıkça sulama randımanı rüzgar vb. Gibi etkenlerden dolayı düşüyor.Onun için kulkanacağınız ürün suya hassas bir ürünse daha küçük mesafeye atanlar daha iyi olacaktır.
Mesela bende yüzüakın vurmalı tip 28 metreye atanından 60 tane var ama seneye soğan için küçük fıskiye almayı düşünüyorum.
Bu arada yüzüakın malları gayet güzel ve kaliteli bunu da yazayım.

Bizdede kapalı sistem var.Benim görüşüm tabancanın mesafesi arttıkça sulama randımanı rüzgar vb. Gibi etkenlerden dolayı düşüyor.Onun için kulkanacağınız ürün suya hassas bir ürünse daha küçük mesafeye atanlar daha iyi olacaktır.
Mesela bende yüzüakın vurmalı tip 28 metreye atanından 60 tane var ama seneye soğan için küçük fıskiye almayı düşünüyorum.
Bu arada yüzüakın malları gayet güzel ve kaliteli bunu da yazayım.

Ustam Mısır’da Ayçiçeğinde falan kullanacağız Sıkıntı yapmaz

Kapalı sistem derken ?

Fotoğraf falan var mı Yada açıklar mısınız