• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Yüzüak gezgin midi

Yüzüak gezgin midi almış bulunuyorum. Kullanan arkadaşlarımız varmı? Kuyularımız oldukça kuvvetli 2 tane anca denk geliyo basınca. Şükürler olsun ki yağmur yağdı biraz rahatladık 80 dönüm sulama var 10 yonca 70 mısır bakalım sularken de detayları paylaşırım. İyi forumlar...

Yüzüak gezgin midi almış bulunuyorum. Kullanan arkadaşlarımız varmı? Kuyularımız oldukça kuvvetli 2 tane anca denk geliyo basınca. Şükürler olsun ki yağmur yağdı biraz rahatladık 80 dönüm sulama var 10 yonca 70 mısır bakalım sularken de detayları paylaşırım. İyi forumlar...
Bugün bunları biz yükledik fiat ducato ya

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bi kerette 10 dönüm yer suluyor

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlı olsun

fiyatı nedır

kuyunuzun debisi, pompa çeşiti, pompa gücü ve hangi modeli tercih ettiniz.

hayırlı olsun

fiyatı nedır

kuyunuzun debisi, pompa çeşiti, pompa gücü ve hangi modeli tercih ettiniz.
Kuyu suyu hakkında şöyle diyim tam verileri bilmiyorum ancak italyan dediğimiz tabancalardan 8 tane takıyoruz 14 numara uç ile her biri 20 22 metre civarında atış yapıyo su 150 metre civarında 100 beygirlik dalgıç pompa ile yapılmakta

Üst Alt