ZETOR Hakkında Düşünceleriniz?

Ynt: ZETOR Hakkında Düşünceleriniz?

Ufak bi ayrıntı ama adamlar yolcu koltuğunu bırak koltuğa kemeri, arka cam sileceğini bırak kışın buz çözücüsünü bile düşünmüş... hemen hemen tüm bunlar değilse bile hava, yolcu koltuğu gibi gerekli ayrıntılar hep standartlaşmış....

Tabiki sırf bunlarla kalite olmaz ama iş olsun diye değil 'iş görsün' diye üretildiğini gösteriyor... Ayrıca Zetor makul-ulaşılabilir fiyatlı bi marka.

Test sonuçlarında temel donanım 'en üst' sınıfında fiyat sınıfında en alt çıkıyo Avrupa dergilerde, hep diyorum 'Zetor, motor gibi motor'...

Zetor-ANTAR... 60-80 BG aralığında Zetorun EN küçük-alt/sade modeli.

Geçen yıllarda Irak ' a 1000-1500 adetlik büyük bi parti satıldı, çöle-toza özel bi tasarımlı ve üstüne de Arapça 'ANTAR' yazmışlar :)

UÖZKAN.77 link=topic=67751.msg769753#msg769753 date=1377971642' Alıntı:
Topraktam geldik toprağa gidiyoruz.. sen tarımı bıraksanda tarım (toprak) seni bırakmaz :)

Birazdan 'Zetor Taş Topluyor' videosunu seyretmeden karar verme..
kardeş senin zetor merakın gerçekden bağımlılığa gelmiş tebrik ediyorum bir markanın bukadar çok arasında durman oho-*s alk-*s

UÖZKAN.77 link=topic=67751.msg791982#msg791982 date=1383942216' Alıntı:
Çekişmeye karşıyım ama arada 15-20 bg ' den fazla fark var, bu Zetor (43 BG) neresiyle nasıl çekiyo daha çözemedim :)

ZETOR 5011 vs MF 165
165 gibi sağlam bir makinayı çekiyosa hemde 43 hp ise nasıl oluyo bunun yapan mühendislerin bir filim fırıldağı vardır

Geçen 14-15 ton beton palet attık... yolda 6. viteste bi deneyim dedim 35 km ' ye kadar çıktı... yan kapaklar açıktı dökülür diye daha zorlamadım... zaten boş kelle olarak da 37-38 ' i görüyo... iyiki varsın Zetor dedim, yoksa işler bu kadar kolay olmazdı :)

Türkçesi 'Zetor, motor gibi motor'.. :)

Şuda orjinal parça kullanmazsan sonun böyle olur diyo galiba :)

Zetor otobüs-dolmuş..

Zetorla JD arasında bişey yaşanmış ama çözemedim... ön dingilde açıkca Zetor yazıyo!

Herşeyiyle Zetor ama renk farklı bide JD yazmışlar o kadar..