zetorun yakıt tüketimine inanmayan arkadaslara katoluk buyurn bakalım

Ynt: zetorun yakıt tüketimine inanmayan arkadaslara katoluk buyurn bakalım

arkadaslar yakında resımlerı yukleyecegım 185 lıgın deposunu demıs bı arkadas 75 lıtre dıye bu benım dedıgım 185 lıkten ankarada 2 tane var orjınal ıngılız 73 de dedem ıngıltereden getırtmıs fotosunu koycam ha sunu da ekleyelım unutmadan eskı modeller tyutulmadı dogrudur dılınden anlamayan kullanamaz sanayı sanayı gezer buda ayrı bı konu bız kendımız tamır edıyoz sımdı babam bıraz yaslandı ondan sanayıye goturduk ılk defa ferguson cu arkadasın zoruna gıtmesın sadece gerçekler var bızde ferguson da altın gıbı para edıyo bunuda soyleyım ama mazot dusmanı buda su ekonomıde ve mazot fıyatına bakarsan tartısılacak bı konu herkese tesekkur ler gorusmek uzere:))

Tabi benim 168 77 model traktör euro dizeli dönüme 1.6 yakıyor. Bu çoksa benden kaldırıp atacam yakacam. 265 ten yola çıkarak masseyler çok yakıyor genellemesi yapmayın.

muhammet adas mısız bak guzel kardesım 185 de bızım 168 lık de var 286 g de var yanlıs anlama kotulemek ıçın soylemıyorum sadece az yakıyo çok çekıyo dıyorum buda benım dusuncem polatlıda bırısı yenı serı almıs donumde 1 lıtre yakıyo dıyodu ondan dolayı bılgısı olandan rıca edtım yenı zetorlar nasıl dıye fıkrı olan soylesın anladın kardes saygılar :)

bizim burda 2010 model 7441 var adam dönüme 2.5 litrenin altında yakmıyo diye pompayla oynattı bu sefer az yakıyomuş ama çekiş düşmüş.

arkadaşlar 2-3 gün içinde zetor ile ilgili bütün teknik dökümanları paylaşıcam. ne kadar az yaktığını ve ne kadar yüksek torklu olduğunu teknik verilerden görürsünüz

arkadaslar zetoru bende cok duydum ozellıkle yakıt ta uzerıne gelır yok dıyorlar fıyatlarıda caazıp bende 10641 almayı dusunuyorum bılgısı olanlar yazarsa sevınırım