En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Sağol ufuk.
muhteşem bir organizasyondu..
gülü seven ercanına katlanır...

Hoşafı çok mu içtin fotosunu attırma bana [emoji39]

benim aklıma gece vakti bi cinlik geldi erkuntun yeni modele Ercan ustayı direksiyona alalım bi amatör reklam çekelim

Yusuf emmi izlemezse çekerim daha önce ilk olarak CRD ilk çıktığında ilk videoyu çekmiştim TrakKulüp için.

niye biniyor..
tabiki ben erkuntu tanıtacam.
Ercan traktörün şeklini bozar..

Tamam sen tanıt [emoji41]
Ama döytz motorlu olsun
Sen onu seviyon
Ben patpata binerim [emoji23]

Sağol sefa..
o ercan bize bulaştı :)
ilhan o nereden çıktı..
ercan traktörün şeklini bozar ben la sen ne zaman sağlıklı oldunki.. :(

Baş belası mı nedir arkadaş [emoji91][emoji91]
Sabahın köründe kaldırdım ama [emoji23][emoji23]
Polis baskını gibi
Uğraşma benle böyle hasta olursun işte
[emoji933]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aytaç kalyoncu..
git fikirlerini,inançlarını görüşlerini başka yerde yaz..
burada izin yok aslanım..
başlarım senin kalyonuna..
Devlet senin gibileri halletmeden,
ne diye sınırdışı operasyon yapıyor anlamıyorum.
bir vücut önce içindeki pisliği (b.ku)içinden çıkaracak..
sonra vücudu sıhhat kazanacak.
buranın hizurunu bozmaya kalkma.
kokutma buraları..
bir dahaki sefere böyle pespembe yazmam....
dikkat edesinnnn.

Aytaç kalyoncu..
git fikirlerini,inançlarını görüşlerini başka yerde yaz..
burada izin yok aslanım..
başlarım senin kalyonuna..
Devlet senin gibileri halletmeden,
ne diye sınırdışı operasyon yapıyor anlamıyorum.
bir vücut önce içindeki pisliği (b.ku)içinden çıkaracak..
sonra vücudu sıhhat kazanacak.
buranın hizurunu bozmaya kalkma.
kokutma buraları..
bir dahaki sefere böyle pespembe yazmam....
dikkat edesinnnn.

Yusuf hayırdır seni tanırım yazılarını takip ederim asla kimseye sataşmazdın Ercan hariç seni kızdıran konu ne ise vatan millet meselesidir sakin ol bazı arkadaslar burasını siyaset arenası zannediyor ayrıca yazı kaldırılmış galiba bence yolumuza devam etmeliyiz birlik beraberlik bozulmamalı Buarada senin su Türk'ü videosunu kimse yüklemedi o kadar anons ettik belki bir duyan olur diye
Olmadı bizi kirmazsin sen evde bir vidio çekip yüklersin artık iyilestigine de sevindim yusuf kendine iyi davran

Yusuf hayırdır seni tanırım yazılarını takip ederim asla kimseye sataşmazdın Ercan hariç seni kızdıran konu ne ise vatan millet meselesidir sakin ol bazı arkadaslar burasını siyaset arenası zannediyor ayrıca yazı kaldırılmış galiba bence yolumuza devam etmeliyiz birlik beraberlik bozulmamalı Buarada senin su Türk'ü videosunu kimse yüklemedi o kadar anons ettik belki bir duyan olur diye
Olmadı bizi kirmazsin sen evde bir vidio çekip yüklersin artık iyilestigine de sevindim yusuf kendine iyi davran
can abim..
milletimizin istikbali , çocuklarımızın geleceği ve refah bir yaşam için,askerimiz cenk edip şehit oluyorken..
dengesizin biri sosyal medyadaki boşluktan yararlanıp(aynı o aslan avladığı nasibini yemeye başlarken,kenarda bekleyen sırtlan gibi)..
getirmiş forumun bazı gözde konularına milleti yine birbirine düşürüp tartışma ve hakarete varabilecek içerikler paylaşmış.
Tarım üzerinden saldırıları anladık..
ama bu kez afedersin bildiğimiz bok üzerinden siyaset yapıyor.
insan siyaset yaparda..
şımardıkça siyasetide böyle seviyesiz hale getirmemeli.

Yoncanın son biçimini olumsuz hava koşullarından daha kaldıramadık.bugünlerde 7-8 gün güneş gösteriyor ot slajı yapmayı düşünüyorum ama hiç tecrübem yok kendi ot slajı makinem var otu çürütmeden ot slajı yapabilirmiyim ?

birde bizim burda rulo balya makinesi var streç aparatıyla beraber rulo yaptırsam bu seferde maliyetli olucak çünkü yoncanın kalitesi çok azaldı ne yapmamı önerirsiniz ? daha tarla çok yaş inşallah kurur

Yoncanın son biçimini olumsuz hava koşullarından daha kaldıramadık.bugünlerde 7-8 gün güneş gösteriyor ot slajı yapmayı düşünüyorum ama hiç tecrübem yok kendi ot slajı makinem var otu çürütmeden ot slajı yapabilirmiyim ?

birde bizim burda rulo balya makinesi var streç aparatıyla beraber rulo yaptırsam bu seferde maliyetli olucak çünkü yoncanın kalitesi çok azaldı ne yapmamı önerirsiniz ? daha tarla çok yaş inşallah kurur
2017 ilk biçim yoncalarda aynı durum yaşandı bölge genelinde, rulo+streç balya yaptılar, en uygunu bu bence

peki yonca slajı mısır slajınla beraber verilebilirmi yem karmada ? paketçiyle konuştum inekulant kullanmak gerekliymiş

biçildikten ne kadar zaman sonra streçlenmeli ?

teşekkür ederim.
Valla o kadar bilgim yok, mısır slajından başka bişey yedirmedik hayvanlara, yonca zaten yok, onun yerini Macar fiğ, bezelye ve yulaf balyası ile dolduruyor uz.

Tesekkurler nail sesimizi duyan biri oldu galiba bir aile bu olsa gerek Yusuf' a ve organizasyonu hazırlayan herkese tesekkurler
Abi vallaha gülmekten video çekemedim [emoji3] yok böyle bir eğlence, acaba sıkıntı bendemi diye düşünüyorum, hemen hemen herkes çok eğlendi.Gokhan zaten tek başına bir talkshow bu[emoji3]

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU