• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

5 Kapı NİVA/İLK Defa Türkiye'de!

Tüp altta iken muayeneden geçiyor mu abi
Vala yabancı sitelerde avrupa vs dolu bu şekilde montaj var.. bizde de vaktiyle gördüm.. tam bilmiyom resmiyeti.. ama 2 yılda bi TUV var.. son çare ruhsata işletmezsin-TUV ede tankı söker gidersin..

tehlike-risk olarak sorun olmaz.. hatta tankın içerde olmasından daha iyidir.. eğilmedikçe de kimse göremez zaten.. en büyük tank dahil sığar oraya..

Bekliyelim bakalim yeni duster dusunuyordumkeske 1.5 dizel koysalardi dusunmeden alirdim
evet Nivanın emsali rakibi Destur..

LPG takınca 1.5 dizellle aynı yakarlar gibi.. sert arazide Niva üstündür.. normal şehir içinde Destur.. 2 side bineklerle kıyaslanmayacak kadar iyidir arazide sonuçta..

Fiat 13.000 euro civari avrupada ve niva urban 4x4 olarak satilacakmis dizel yok sebebi bence 2014 den beri renault nissan bu fabrikanin cogunluk hissedari duster da renault olduguna gore kendi kendine rekabet etmek istememis

sorma Yusuf.. millet şimdiden sıraya yazılmış.. biri de benim:)

şaka bi yana meraklısı çok.. 5 kapıyı gidip görcem bende inşallah.. ama fiyat şuan yüksek geldi.. gerçi çok iyileşme olmuş ama bakmadan ne desek boş..

Üst Alt